Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tröja
Tröja - 89 Tröja - 90

Tröja

Storlek: S
Färg: Rosa

15 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Mycket väl använd! Börjar gå på sista versen i mitt tycke men är man inte för kräsen så hänger den med ett tag till.

Lenamagg
Lenamagg
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja - Jättefin rosa långärmad. Lite croppad. Fint märke därav priset.
Tröja  - Säljer mina fina sköna rosa tröja från h&m. Skicket är bra och nästan som nytt. 💗
Söt tröja - !!Kollar om det finns intresse!! Har tanke på att sälja denna topp, då jag älskar den, men tycker tyvärr inte den sitter som önskat på mig. Tänker ca 200kr för den, men går då att diskutera om någon skulle vara intresserad!💕
Tröja - Mjuk rosa/lila tröja från jaquline de yong. Endast testad. Köparen står för frakten!💜
Ribbad tröja - Rosa gullig ribbad tröja, säljer pga den aldrig används längre🥰
Tröja - Tröja från Ginatricot använd bara en gång. Normal i storlek och är i mycket bra skick!
Tröja - Lindex
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Olivgrön ribbad polotröja Zara - Säljer en olivgrön ribbstickad polotröja utan ärmar. Tröjan har hög krage och en avslappnad passform med snygga diagonala ribbdetaljer. Perfekt för lager på lager och ger en trendig look till din outfit.
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
Kortärmad brun stickad kofta - Sjukt snygg kofta från Zara, även denna är lite för tajt för mig därför säljer jag, den är i nyskick och storlek M men passar mer åt S hållet.
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕
vit kofta med knytning/snörning -  vit kofta med jättefin knytning! storlek S💓 hör av er vid frågor
Stickad Cardigan - Riktigt fet fodrad archive cardigan | Storlek S | Skriv vid funderingar och skicka gärna bud!