Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja Mango - Använd några gånger, men inga defekter eller dylikt 🌸 trekvartsärm
Tröja från mango - Jag säljer en jättesnygg tröja som är köpt på mango, den är använd cirka 4 ggr💗. Jätteskönt material. Säljer pga att den inte kommer till användning.
Supersöt tröja från mango  - Jag säljer min vita långärmade tröja från mango! Armarna är lite vidare vilket jag tycker är supergulligt men tyvärr så kommer den inte till användning för mig. Bra skick men använd, storlek xs💕
mango tröja - denna sjukt snygga och stilrena baströjan ifrån mango
Mango tröja - Säljer denna snygga mango tröja. (Den är lite grönare i verkligheten) köparen står för frakt 💗
Mango tröja - Så fin randig half-zip från mango !! Så fin på en sommarkväll !!
Mango tröja  - Snyggaste tröjan från mango!
tröja mango
tröja mango - 89

tröja mango

Storlek: s
Märke: Mango

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jättesöt tröja från mango i storlek s💕

Nathalie Björklund
Nathalie Björklund
(19)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit klänning student  - Säljer en vit klänning med v-ringning och långa spetsärmar. Klänningen har blommigt mönster och markerad byst. Perfekt till student. Säljs inte längre.
Prickig knytblus - Prickig knytblus med vita prickar. Använd 1 gång och säljer pga ingen användning av den ✨ Supersöt till vår och sommar och så gott som nyskick🌸
Liknande annonser
Visa alla