Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mysig mjuk tröja - Mysig, höstig, ”stickad” tröja med lite guld i 🍂 Superhärligt material och färg!
Mysig tröja - Mörkgrå, mjuk och fluffig tröja med rund halsringning och långärmade ärmar. Modellen har en enkel, lite ledig form samt ribbstickade detaljer vid hals, ärmslut och nederkant. Tillverkad i ett lurvigt, borstigt material som ger en mysig och varm känsla. Märkningen visar att tröjan är tillverkad i Bangladesh.
Mysig tröja - jätteskön tröja med tex avokado på i bra skick, i storlek S. Säljer för 69 kr
mysig tröja - Säljer min Hm tröja som jag tror man inte kan köpa längre, perfekt nu till hösten! Passar både till hemma och fest❣️ Tre pärlor har fallit av men det är inget jag märkt av förrän nu
mysig tröja - jötte fin tröja ifrån zara, bra skick❤️
Mysig tröja  - Aldrig använd
Mjuk tröja  - Jättemjuk och mysig tröja med liten polo från ginatricot! Knappt använd. Färgen hade svårt att komma fram på bilderna, men är som ett mellanting av första och sista bilden.
Mysig och mjuk tröja!
Mysig och mjuk tröja!  - 89 Mysig och mjuk tröja!  - 90 Mysig och mjuk tröja!  - 91

Mysig och mjuk tröja!

Storlek: M
Märke: Pull&bear
Färg: Grå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mysig mörkgrå tröja från Pull & bear i storlek m. Köpt 2021 och sparsamt använd 😊 jätteskön.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →