Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Sweatshirt från SHEIN
Sweatshirt från SHEIN  - 89 Sweatshirt från SHEIN  - 90

Sweatshirt från SHEIN

Storlek: S
Färg: Röd

69 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röd sweatshirt från SHEIN använder inte den men använde hela tiden i vintras

Ida erixon
Ida erixon
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd sweatshirt med Los Angeles-tryck från SHEIN - Röd sweatshirt från SHEIN med trycket 'Los Angeles California' på bröstet. Klassisk rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad stil.
Beige sweatshirt från Shein - Säljer en beige sweatshirt från Shein med texten 'NOPE not today' tryckt på framsidan. Tröjan har långa ärmar och är tillverkad i 100% polyester. Perfekt för en avslappnad stil.
Sweatshirt - Skön röd sweatshirt köpt secondhand. Storlek XL men sitter mer som en L. (Tryck på bilden för bättre bild)
Sweatshirt  - Fin röd  sweatshirt skriv vid intresse
Röd sweatshirt - Säljer en klassisk röd sweatshirt . Tröjan har en enkel design med långa ärmar och rund halsringning, jättefin färg
Sweatshirt - Säljer denna superfina ljusgula sweatshirt med röda detaljer! Superbra skick och så fin till våren och sommaren 😆 (budgiving om flera är intresserade)
Röd sweatshirt  - En snygg röd sweatshirt från Reclaimed Vintage i storlek S, lite oversize. Den är använd men fortfarande i bra skick, säljer för att den inte kommer till användning längre❤️
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr