Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Stickad tröja
Stickad tröja - 0 Stickad tröja - 1

Stickad tröja

Storlek: S
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Detta är en stickad tröja som är köpt utomlands, vet inte exakt storlek men den sitter som s/m.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusgul ribbad topp med knappar - Ljusgul topp med korta ärmar, rund halsringning och figurnära passform. Toppen har en tydligt ribbad, vertikal struktur och knappar hela vägen framtill. Den är i storlek XL men sitter som M.
Svarta kostymbyxor - Svarta kostymbyxor från bik bok använda få tal gånger. De är boutcut med en perfekt passform. De är oxå i short längd.
Liknande annonser
Visa alla
Stickad tröja - Gosig stickad tröja i storlek S som är lite oversized. Säljer för den inte kommer till användning💞skriv för frågor
Stickad tröja - Finstickad tröja med mörkblå ränder och knappar på ena axeln. Lite skrynklig, har inte försökt stryka själv. Annars bra skick
Stickad tröja  - Varm skön tröja💕
stickad tröja - mysig stickad tröja, väldigt fint skick
Stickad tröja - Supersöt krämvit stickad tröja från monki. Den är nästan aldrig använd så den är i jättebra skick! 🩷
Stickad tröja - fin stickad tröja ⭐️ tecken på användning & nopprig på flera ställen, går nog att fixa för den som orkar 🥰 strl M, sitter mer som S!
Fortsätt i appen →