Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön kofta  - Väldigt skön grön kofta som bara har används 1-2 gånger. Säljer för att färgen inte passar mig.
Grön kofta - Supersöt kofta med asnajs detaljer. Xs-m♥️
Grön kofta - söt grön kofta från HM 🥰
Grön kofta - Säljer en mysig grön kofta med lång ärm. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits. Koftan har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt material.
Grön kofta - grågrön kofta från hm strl xs💓nyskick
Grön kofta - Säljer den här gröna koftan som jag köpt på secondhand, bra skick, säljer då jag inte använder den, använd fåtal gånger 💕
Grön kofta
Grön kofta - 89 Grön kofta - 90 Grön kofta - 91

Grön kofta

Storlek: s

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så söt kofta i storlek S i mycket bra skick endast använd 1 gång eftersom den inte riktigt var min still

Novis ❤️
Novis ❤️
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Kofta - Fin stickad kofta, bilderna är från förra ägaren och knappen har tyvärr lossnat men är superfint att stänga den med tex en hårklämma!😇Annars i superfint skick!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord/instabox prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad topp - Sparsamt använd
Stickad kofta  - Säljer denna stickade koftan från hm i storlek S
Svart polotröja  - Säljer en svart polotröja med lång ärm, hög krage och slits nertill. Från Zara, storlek S💖
Rosa sweatshirt från Isabel Marant - Säljer en snygg rosa sweatshirt från Isabel Marant med det ikoniska logotrycket framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och trendig look. Har en mindre fläck, se bild. Storlek 40 men som 36.
Beige polotröja från H&M, storlek M💖 - Säljer en beige polotröja från H&M i storlek M. Tröjan har en hög, ribbad krage och är stickad med grova muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar och har en loose passform som ger en avslappnad vibe 🌟 Köpt på plick men säljer då den inte var min stil! Pris kan diskuteras
Intimissimi tröja - Intimissimi tröja i bra skick, men defekt som syns på sista bilden. Xs/S