Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tröja
Tröja  - 89 Tröja  - 90 Tröja  - 91

Tröja

Storlek: XL

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

XL

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Gant kabelstickad tröja S  - Säljer en kabelstickad tröja från Gant i storlek S. Den har gått upp lite i sömnen på främre sidan av kragen, se bild, annars i fint skick.
Tröja  - Mysig grön tjocktröja köpt secondhand. Står ej storlek men skulle uppskatta till M, kan nog även passa större storlekar och funkar för mindre storlekar om man vill ha den oversized. Färgen syns bäst på bild💛
Tröja  - Tröja från madlady. Aldrig använd. Skriv om du har frågor
Tröja - Grön mysig tröja. Aldrig använd
Grön tröja - Tröja meddela för mer info
Stüssy tröja - Säljer min stussy tröja för att jag inte använder den och gör plats i garderoben den är i väldigt fint skick passar som en medium skulle jag säga den är av väldigt bra kvalitet och pris kan diskuteras skriv gärna om ni har några funderingar
Arket tröja - Säljer en mörkgrön tröja från Arket. Bra skick!  Nypris ca 450kr.
Fortsätt i appen →