Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
tröja
tröja  - 89 tröja  - 90 tröja  - 91

tröja

Storlek: xs - s
Färg: Grön

80 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

jätte fin tröja använd några gånger

Sara
Sara
(19)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja  - Säljer denna jätte fina tröjan med så fina guld detaljer. Fick den i julklapp av min farbror och den är ifrån Frankrike. Storlek 14 men passar xs/s.
Snygg tröja - Snygg tröja jag inte använder längre
Tröja - Tröja från Barbara Kristoferrsen normal i storlek och är aldrig använd. Första bilden är lånat!
Tröja - Snygg grön tröja från Gina. Är i bra skick . Köparen står för frakten🤗
Tröja - Säljer då den inte kommer till användning längre💕använd fåtal gånger
Tröja - Jättefin grön/grå tröja spm inte kommer till användning längre, bara att skriva om du har några frågor
Tröja - Så skön och gullig tröja! 💘
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Populär slutsåld Zara tröja  - SUPERfin Zara tröja finns inte på hemsidan längre storlek S , använd Max 5 gånger💖
Mörkblå sweatshirt Polo Bear Ralph Lauren - Mörkblå sweatshirt från Ralph Lauren med ikoniska Polo Bear-trycket där björnen spelar tennis. Rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar sportig och trendig stil.