Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kashmir tröja - Skick 9/10 | för frågor skriv!
Grå tröja i kashmir - Säljer en supermjuk grå tröja. Perfekt för kyliga dagar med sin långärmade design och ribbade detaljer vid hals och ärmslut. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Grå tröja 100% kashmir - Säljer denna grå 100% kashmir tröja. Den har så fin passform och har slits på sidorna! Passar mig som vanligtvis bär S
Kashmir tröja - Säljer ni min kortärmade kashmir tröja ifrån hm. Tröjan är endast använd fåtal gånger så i nyskick, storlek xs.  Nypris 1300 kr Mitt pris 800 kr. Egna bilder kan fås
Kashmir tröja - En enkel och grå kashmir tröja från en collab mellan uniqlo och jWanderson. Unik och cool samt sparsamt använd. Sitter som en S.
Grå kashmir cashmere tröja från Uniqlo - Säljer en stilren grå långärmad tröja med rund hals. Perfekt för en avslappnad look. Tröjan har en normal passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Grå kashmir tröja
Grå kashmir tröja  - 89 Grå kashmir tröja  - 90 Grå kashmir tröja  - 91

Grå kashmir tröja

Storlek: S-M

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig tröja ifrån America Vintage som är i en blandning av kashmir och ull. Köpte tröjan i våras och är lite stor på mig så har tyvärr inte fått tillräckligt mycket användning för den! Kontakta mig för mer bilder eller annan info om du är intresserad!!

Amanda
Amanda
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vintage levis jeans  - Vintage levis jeans i perfekta blåa tvätten. Köpta för något år sedan och inte använda många gånger. Detta eftersom de är lite långa på mig som är 160cm! De är i W24L32.
Acne jeans  - Vintage acne jeans i en grå/svart tvätt. I modellen ”Boy Black”, endast använda några gånger och i bra skick. De är i storlek w24L32.
Liknande annonser
Visa alla