Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kortärmad kofta - Såå himla snygg kortärmad stickad kofta💘
Ljusgrå kortärmad kofta - Kortärmad kofta i ljusgrått, stickad i mjukt material med rund halsringning och ribbade kanter. Knäpps framtill med fyra knappar. Perfekt för lager på lager och en chill look. Lite nopprig
Grå kortärmad kofta - Grå kofta med korta ärmar och knappar
Grå kortärmad kofta - Kortärmad kofta med dekorativa guldknappar framtill. 🤍Perfekt att styla över ett linne eller t-shirt för en trendig look🤍
Mörkgrå kortärmad kofta - Stilren mörkgrå kofta med korta ärmar och rund halsringning. Koftan har en dekorativ knapp framtill i form av ett hjärta och är tillverkad i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en enkel men snygg look.
Söt kortärmad kofta - Jag säljer en jättefin grå kortärmad kofta, som är köpt på Designer’s. Jag säljer den då den inte kommer till  användning. Den är i perfekt skick. Storlek S-M. Skriv om det finns några frågor💕🥰 (Pris går att diskutera, lånade bilder)
Kortärmad kofta - Kortärmad kofta i mörkgrått med rund hals och guldfärgade knappar framtill. Koftan har en rak passform och ribbade kanter nedtill och vid ärmsluten.
Grå kortärmad kofta från Boohoo - Kortärmad grå kofta från Boohoo med rund halsringning och knappar framtill. Ribbstickade detaljer vid hals, knappslå och ärmslut. Perfekt att styla över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Kortärmad kofta
Kortärmad kofta - 89 Kortärmad kofta - 90 Kortärmad kofta - 91

Kortärmad kofta

Storlek: S
Färg: Grå

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin kortärmad grå kofta från Massimo Dutti🫶 Storlek small men passar även xs. Gjord på 90% ull och 10% Kashmir, därmed supermjuk och härlig samt blir inte nopprig! Använd fåtal gånger💕

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grön långärmad tröja - En skön långärmad tröja i en härlig grön/turkos färg! Skönt material & passform💗
Zara tjocktröja - Mysig och cool tjocktröja från Zara. Polokrage och vida armar. Storlek S.
Lågmidjade jeans - Lågmidjade raka/vida jeans 💕 bra skick, supersnygga med snygga detaljer. Midja 38cm tvärs över, 20 cm i livhöjd och ca 75 cm i innerbenslängd.
Orange kofta  - Söt långärmad kofta med knappar i en härlig orange/brun färg som är perfekt för hösten! Från märket K&Us Stockholm. Storlek M på etiketten men skulle inte alls säga att den är stor för någon som är xs eller s!💗
Kort trenchcoat  - Supersnygg & trendig trenchcoat i croppad/kort modell. Beige färg. Fin till hösten💕köpt i Paris, står inget märke eller storlek men en S/M uppskattningsvis!
Balenciaga armband - Supertufft läder armband från Balenciaga. Fick i present så har tyvärr inte kvar kvitto, men självklart äkta 🫶 lite ”slitningar” på metallen på toppen men bidrar till dess rockiga/tuffa look💋 lädret är i utmärkt skick.
Liknande annonser
Visa alla