Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Fluff jacka
Fluff jacka - 89 Fluff jacka - 90 Fluff jacka - 91

Fluff jacka

Storlek: XS/S
Märke: VERO MODA
Färg: Marinblå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin mörkblå jacka från vero moda! ❤️❤️Säljer bara för bra pris😊

sellout💥💕
sellout💥💕
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fluffig jacka  - Jätte fin fluffig jacka som är i bra skick och skit snygg till fest
Fluff tröja  - Nice fluffig tröja från hm aldrig använd . Inga defekter nyskick . Storlek S.
Fluffig jacka / kofta - Jättesnygga grön fluffig jacka!! Den är ifrån Gina tricot och är i strl xs. Den är ganska tunn så funkar bra som kofta men den passar säkert superbra som en tunn vårjacka nu till våren! Den har ingen knäppning men funkar superbra ändå. Bra skick💞💞
Fluffig fleecetröja - Fluffig fleecetröja med hög krage från Covalliero i storlek XS/34.
Fluffig unik kofta  - Säljer denna väldigt unika fluffiga koftan från Vero Moda i storlek S. Har tyvärr ingen bild på men den passar otroligt bra till finare tillfällen. Även perfekt på sommarkvällar, men något för kall för ”jacka” på tex höst och vår. Köparen står för frakt.
Mörkblå fluffig tröja från Uniqlo - Säljer mysig tröja från Uniqlo. Plagget var en del av ett pyjamasset där jag har använt byxorna mycket och tröjan är nästan helt oanvänd. Tröjan är tillverkad i 100% polyester. Om man tittar noga ser man att den är använd  men den är i fint skick.
Mysig rosa fluffig tröja -  Nyskick Säljer en supermysig ljus rosa fluffig tröja med polokrage. Perfekt för kalla dagar när du vill känna dig både varm och stilren.Passar perfekt till både jeans och kjol!  Xs men mer som en S-M
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Intimissimi tröja - Super fin tröja, knappt använd. 🤎
Stickad tröja - nougat - Slutsåld!! Aldrig använd, prislapp kvar. Storlek 34. Material: 78% alpackaull,19%polyamid,3%elastan
Grå kofta med rosa kant - Säljer en tunn, grå kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har ljusrosa kant längs knäppningen, halsringningen och nederkanten. Perfekt att slänga över ett linne för en chill look. Pris kan diskuteras!🔥🩷
Rosa sportjacka med dragkedja - Lululemon define jacket ❣️söt rosa/ lite mot de lila hållet i färg. Säljer pga att jag inte andvönder längre. Lite nopprig som ni ser vid handleden annars bra stick. Har även fickor ☺️
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Orange/korall stickad kofta - Slutsåld viral kofta från weekday (monki) med lapp kvar! Storleken är M för att få den lite större (sitter bra på mig som brukar ha S)  Köp gärna direkt!
Ljusgrå kofta med knappar -  Ljusgrå kofta med v-ringning och stora mörka knappar framtill. Två  fickor på framsidan och breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Den är ganska oversized. Kan diskutera priset.