Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit tröja från Vila - Säljer en elegant vit tröja från Vila med puffiga kortärmar och en fin struktur i tyget. Tröjan har en knappdetalj i nacken för enkel påklädning. Använd några gånger och sedan tvättat den i tvättmaskinen så den är därför lite skrynklig.
Vit tröja från VILA - Säljer en stilren vit tröja från VILA. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en enkel och klassisk look. Har någon göra noppror och en längre märke.
Vit tröja från Vila - Säljer en superfin vit tröja från Vila. Den är i storlek xs och är perfekt för både höst och vinter. Tröjan är långärmad och gjord av ett mjukt och bekvämt material. Den har en rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för att hålla sig varm och snygg under de kallare månaderna! 💫
Vit tröja från Vila - Säljer en stilren vit tröja från Vila med v-ringning. Tröjan har långa ärmar och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en enkel och elegant look.
Vit tröja från Vila - Säljer en stilren vit tröja från Vila. Den har en rund halsringning och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för en enkel och snygg look.
VILA tröja - säljer min vita tjocktröja från vila❤️ inga defekter
Vit vila tröja - Skulle någon vilja köpa min jätte fina vita mysiga tröja från vila, perfekt på en sen sommar kväll! Andvänd ett fåtalgånger men inga skador💕
Vit kofta från Vila - Superskön kofta från Vila i storlek XS, men passar S. Säljer för 109kr!
Vit tröja från Vila
Vit tröja från Vila - 89 Vit tröja från Vila - 90 Vit tröja från Vila - 91

Vit tröja från Vila

Storlek: S
Märke: Vila
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina fina vita tröja från Vila som är använd endast 1-2 gånger vilket gör att den är i nyskick❤️

Aliciafredriksson
Aliciafredriksson
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt från Zadig & Voltaire - Säljer en grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med blått tryck på ryggen där det står 'Art is Truth'. Tröjan har rund hals och långa ärmar. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal.
Gina tricot tröja - Snygg!
Grå offshoulder tröja Victoria's Secret - Jätte trendig å sällsynt tröja. Säljer en ljusgrå offshoulder tröja från Victoria's Secret med tryckt logga framtill. Tröjan har bred ribbad kant vid halsringning och nederkant samt långa ärmar. Lite små hål men inget man märker på. Se på bilderna. Passar S
Grå tröja  - Snygg grå tröja från Zara i storlek xs, med vita detaljer! Slut online
Svart / mörkgrå Isabel Marant tröja - Cool svart sweatshirt från Marant med stor logga i sammet på bröstet. Tröjan har rund hals, långärmade och en normal passform. Perfekt att matcha med jeans
Beige kofta från Gina Tricot - Säljer min beiga kofta från Gina, använd 1 gång💕slutsåld på hemsidan!
Kofta, ginatricot - Helt ny, använd en gång. Beige brun färg.  Verkligen nytt skick men inte min stil!!! Köptes för 399kr. Pris kan diskuteras.
Intimissimi tröja - Säljer tröja från intimissimi i stolek S. Tröjan är i ett fint skick men har dock ett hål framtill, se bild! Jag tycker inte att hålet syns om man har en vit bh under. Säljer för 250 köpt för 489!!