Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Olivgrön Les Deux sweatshirt - Snygg olivgrön sweatshirt från Les Deux🫒Tillverkad i Portugal och perfekt för en stilren och avslappnad look. Skick 8/10 står inte vad det är för storlek men skulle säga S/M. skriv gärna över frågor och funderingar, priset kan diskuteras.
Les Deux sweatshirt  - Storlek M. Nyskick endast använd fåtal gånger
Olivgrön hoodie från Les Deux - Snygg olivgrön hoodie från Les Deux med stor broderad II-logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, magficka och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som är skön att bära. Perfekt för dig som gillar stilrena och coola detaljer. Passar S och M
Olivgrön tröja från Les Deux - Säljer en olivgrön tröja från Les Deux med texten 'Légion Étrangère' i rött på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en bekväm passform, perfekt för både vardag och avslappnade tillfällen. Den är i bra skick och redo för en ny ägare. Perfekt för höst och vår!
Olivgrön sweatshirt från Les Deux - Säljer en olivgrön sweatshirt från Les Deux med svart tryck på bröstet. Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
les deux tröja  - Säljer nu min les deux tröja för att de aldrig kom till använda  Storlek M Skick 10/10 helt ny  Ny pris 1350kr Skicka om de finns några tankar i åtkomst
Les Deux tröja - Snygg grå tröja från Les Deux med stort vitt II-tryck på bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och klassisk passform. Perfekt för dig som gillar stilren och enkel design🔥Den är perfekt nu till vintern om man vill ha en snygg tröja över skjortan😊
Olivgrön tröja från Les Deux - Säljer en snygg olivgrön tröja från Les Deux i storlek L. Tröjan har en klassisk design med rund hals och långa ärmar. Perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Den är i mycket bra skick och redo för en ny ägare!
Olivgrön tröja från Les Deux
Olivgrön tröja från Les Deux - 0 Olivgrön tröja från Les Deux - 1

Olivgrön tröja från Les Deux

Storlek: M
Märke: Les Deux
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren olivgrön tröja från Les Deux med vita bokstäver på framsidan. Tröjan har en rund halsringning och är perfekt för en avslappnad look. Passar bra till både jeans och chinos. Finns fler bilder vid förfrågan!

Garderobrens
Garderobrens
(9)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå tröja med dragkedja från Lyle & Scott - Säljer en stilren grå tröja från Lyle & Scott med dragkedja och broderad logga på bröstet. Tröjan är ribbad och har en hög krage, perfekt för kyligare dagar. Passar både till jeans och chinos för en avslappnad look.
Mörkblå tröja i merinoull från Mango - Säljer en stilren mörkblå tröja från Mango i mjuk merinoull. Tröjan har en praktisk dragkedja vid halsen och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar och ger en snygg look till vardagsoutfiten. Fråga så kommer fler bilder!
Svart cardigan från Lyle & Scott - Säljer en stilren svart cardigan från Lyle & Scott med dragkedja och broderad logga på bröstet. Perfekt för en casual look. Finns fler bilder vid förfrågan!
Blåmelerad tröja från Oscar Jacobson - Säljer en stilren blåmelerad tröja från Oscar Jacobson, tillverkad i Italien. Tröjan har en klassisk design med rund hals och långa ärmar. Perfekt för en elegant och avslappnad look. Storleken känns mer som stor L. Finns bilder med den på vid förfrågan!
Grönmelerad tröja från Oscar Jacobson - Säljer en stilren grönmelerad tröja från Oscar Jacobson, tillverkad i Italien. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar, perfekt för en elegant och avslappnad look.
Svart pikétröja från Kronstadt - Säljer en stilren svart pikétröja från Kronstadt i extra fin merinoull. Tröjan har en klassisk krage och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad men ändå elegant look.
Ljusblå jeans från H&M - Säljer ett par ljusblå jeans från H&M med relaxed fit. Perfekta för en avslappnad stil. De har en klassisk design med dragkedja och knapp framtill.
Unika jeans från Replay - Snygga blå jeans från Replay med klassisk femficksdesign och knappgylf. De har en cool tvättad look och Replay-logga på fickan. Perfekta för en avslappnad stil. Vintage stil som inte säljs i butik!
Blå jeans från Jack & Jones - Säljer ett par klassiska blå jeans från Jack & Jones i modellen Loose/Chris. De har en avslappnad passform med knappgylf och är tillverkade i bomull. Perfekta för en casual look. Fråga ifall det skulle vara något!
Gråa Jack and Jones jeans - De trendiga gråa jeansen från Jack and Jones med en avslappnad passform och i nästan oanvänt skick. Fråga ifall det skulle vara något!
Liknande annonser
Visa alla