Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit ulltröja från H&M - Säljer en stilren vit tröja från H&M i RWS-certifierad ull. Tröjan har en ribbad krage och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Enkel och tidlös design som passar till det mesta. 🧶Prislappen kvar, aldrig använd!
Beige ulltröja från H&M - Mysig beige tröja från H&M i en blandning av ull och alpacka. Perfekt för kyliga dagar💕jag är runt 167 och har oftast S/36 i tröjor.
Beige ulltröja från H&M - Mysig beige tröja från H&M i en mjuk ull- och alpackablandning. Har ett litet hål vid handleden, kom privat för bilder💞 sitter så fint och passas perfekt till vintern!!!🤩🤩🥰💞
Mörkblå ulltröja från H&M - Superfin mörkblå stickad kortärmad från gina. Slutsåld på hemsidan och endast använd ett fåtal gånger så är i nyskick💕Tryck gärna på köp nu💓
Grå mohair/ulltröja från H&M - Mysig grå tröja från H&M i en mjuk mohair- och ullblandning. Perfekt för kyliga dagar med sin klassiska design och ribbade detaljer vid hals, ärmslut och nederkant.
Beige ulltröja från H&M - Mysig beige tröja från H&M i en mjuk ull- och alpackablandning. Väldigt varm och passar därför perfekt kallare dagar. Passar både till vardags och lite finare tillfällen💗⭐️
Brun ulltröja från H&M (kontakta mig innan köp) - Mysig brun tröja från H&M i en mjuk ull- och alpackablandning. Perfekt för kyliga dagar med sin varma och bekväma passform. Tröjan har långa ärmar och en klassisk design som passar till det mesta. Ett måste för höst- och vintergarderoben!
Ulltröja H&M
Ulltröja H&M - 89 Ulltröja H&M - 90 Ulltröja H&M - 91

Ulltröja H&M

Storlek: S
Märke: H&M

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Varm rödvin tröja i 100% ull från H&M. I bra skick!

Clara
Clara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Djurmönstrad mini klänning - Jättefin mini klänning med tigermönstrad i grön och svart och med puffärmar från Zara. Aldrig använd! Den är ny!
Fin tröja H&M - Fin grön tröja från H&M med lite öppen hals. Den är jättemjuk. Storleken är XS men den passar som S.
Fin mintgrön tröja Zara - Fin mörkt mintgrön tröja med V-hals från Zara i ullblandning. Den är i perfekt skick, användas bara två gånger.
Randig tröja Levi’s - Fin randig tröja i 100% ull från Levis. Halsen är lite öppe och den är jättevarmt. I perfekt skick, användas en gång.
Tröja i ull JCrew - Tröja i 100% lambswool från J Crew. Den kan användas som polotröja också. Den är i perfekt skick, användas bara en gång.
Oversized tröja Zara - Oversized svart tröja från Zara. Storleken är S men det passar också som M.
Nya skor Zara - Säljer de här fina clog/mule skorna från Zara. De är ganska bekväma men tyvärr lite för stora för mig. Aldrig använda, prislappen finns kvar (nypris 559 kr).
Blommig klänning från Zara - Fin blå blommig mini klänning från Zara. Den är öppen på baksidan och har puffärmar. Använd bara en gång i julas, så den är i perfekt skick!
Ulltröja Burberry - Superfin blå randig tröja i 100% ull från Burberry. Storleken är L barn, men den passar som XS. Den är varm och mjuk.
Liknande annonser
Visa alla