Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Twist & Tango kofta
Twist & Tango kofta - 89 Twist & Tango kofta - 90 Twist & Tango kofta - 91

Twist & Tango kofta

Storlek: M-S
Färg: Oliv

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte fin kofta från twist &tango med dragkedja och spännen på sidan, har även enV ringas hals. Är i storlek M men passar även S. Skriv till mig innan köp!

Idk
Idk
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Twist and tango - Tröja från twist and tango i storlek L. Nypris 1499 säljs för 400.
Cool tröja från twist & tango  - Säljer denna tröja från twist & tango. Den hae ribbade ärmar samt att den har en slits på vardera sida 🫶🏼
Krämvit stickad kofta från twist & tango - Mysig krämvit stickad kofta från Twist & Tango. I väldigt gott skick då den knappt är använd. Finns även inga defekter. Står att den är i storlek M men jags kulle säga att den har en väldigt liten passform för M och liknar mer S i storlek. Skriv gärna till mig vid några funderingar!! 💗💗
Twist & Tango  - Stickad ull tröja från Twist & Tango. Den har en slits på armarna och den har även en krage och är v-ringad. Nästintill oanvänd!  Nypris:1200kr
Svart tröja från Twist & Tango - Säljer en stilren svart tröja från Twist & Tango. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en enkel och elegant look. Med fina armar som går utåt. Original pris är 950kr. Priset kan diskuteras!
Denim blus från Twist & Tango - Snygg mörkblå overshirt från Twist & Tango i jeansmaterial. Jackan har trekvartsärmar, öppen front och knytskärp i midjan för en avslappnad look. Perfekt att slänga över en t-shirt för en chill vibe.
Twist & Tango Tröja - Rosa. Storlek: XS (passar S/M). Nypris: 2599 kr. Väldigt bra skick (endast använda några gånger).
Twist & Tango tweed jacka - Ganska tunn så funkar bäst att ha inne eller på våren/sommaren. Sparsamt använd och har inga tecken på användning.🥰
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr