Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja - En fin tröja från Kappahl i storlek S. Använd endast en gång. Jättebra skick och väldigt fin också.
Tröja Kappahl  - Har använt ett fåtal gånger men inget som syns💕superfin tröja som passar jättebra nu till hösten
Tröja - Säljer denna randiga tröjan från Kappahl. Ny priset är 299kr. Tyvärr så har den fått några små fläckar på sig som ni kan se på andra bilden. Ca 3st som man tänker på om man vet att det är fläckar.
Tröja  - En v-ringad tröja från Kapphlal! Säljer pågrund av att jag har en liknande!😊💓
Tröja - Aldrig använd, supermjuk tröja som är perfekt för en helg hemma💗
Beige tröja  - Beige stickad tröja från Kappahl med rak passform, rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Är lite nopprig
Gosig trekvarts tröja - Supersnygg tjocktröja från KappAhl. Den är inte tvättad så därför ser man en eller annan liten fläck med de går bort!! Jag gillar hur den sitter på mig och jag är S men tröjan är egentligen M, tror den är jättefin på en M också!
stickad tröja / t-shirt - beige stickad tröja från Kappahl, mycket populär och underbart material. Jättefin till vardags men även uppklätt. Den är strl S och använd fåtal gånger, väldigt bra skick. 🌸
Tröja
Tröja  - 89 Tröja  - 90

Tröja

Storlek: M
Märke: Kappahl
Färg: Beige

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad tröja med polokrage och lite glitter på💖

Annabella
Annabella
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Topp - Säljer denna snygga festliga toppen, skriv vid frågor🥰🥰
Grön satinklänning med öppen rygg - Säljer denna ursnygga festklänningen, som endast är använd en gång💕nypris: 3000
Jeans - Snygga blåa jeans som sitter som ett V där framme, skriv vid frågor❤️
Jeanskjol - Mörkgrå jeanskjol som passar perfekt till sommaren 😍
Jeansshorts - Gråa jeansshorts från zara som bara är använda ett fåtal gånger❤️‍🔥
Lågmidjade jeans - Säljer mina jättesnygga mörkblåa jeans. Det står inte vad det är för storlek, men skulle säga att de är xs/s🥰 Mått:  Innerbenslängd 72cm Midjemått 38cm
Topp - Elegant svart spetsblus med långa ärmar och volangdetaljer. Perfekt för en stilfull look. Skriv för frågor ❤️
Klänning - Säljer denna jättefina gröna plisserade klänningen med volangdetaljer. Den är endast använd 2-3 gånger och är perfekt nu till sommaren. 🥰
klänning - Superfin vit långklänning med blå  blommor, tunna axelband och öppen rygg. Klänningen har volangdetaljer och är perfekt för sommarens alla tillfällen ❤️. Tyvärr var den lite för stor på mig och är helt oanvänd. (Sista bilden är inte min, utan vill visa hur den sitter på någon annan🥰)
Lågmidjade jeans - Säljer dessa jättesnygga jeans från Levis i modellen 572. Midjemåttet är 36cm och innerbenslängden är 76cm. Skriv vid fler bilder eller frågor🥰
Liknande annonser
Visa alla