Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Rosa vinter kofta
Rosa vinter kofta - 89 Rosa vinter kofta - 90 Rosa vinter kofta - 91

Rosa vinter kofta

Storlek: S
Färg: Rosa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Detta plagg kom inte till användning och jag tycker inte den är så fin längre

Isis H
Isis H
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
En stickad grå tröja.  - Detta plagg är lite slitet i tvätten men den känns ändå som ny. Jag tycker den är skit fin men plagget blev tyvärr lite för litet. Storleken är s blr barn och xs för vuxna
Lång kjol - Detta plagg är använt Max 5 gånger. Jag köpte kjolen förra året men sluta gilla kjolen så jag säljer den. Då kan kjolen komma till användning
Randig kofta - Detta plagg är så mysigt men det blev för kort i armarna så jag tycker inte den är lika snygg nu. Plagget ör Max använt 20 gånger.
Grå cashmere tröja - Skit fin tröja den var min mammas men den krympte i tvätten därför gav hon den till mig men nu tycker jag den blev lite för liten.
Beige stickad tröja utan armsr - Denna tröja har mysigt material och ville nästa spara den själv men kan inte tänka när jag skulle ha på mig den så jag säljer plagget.
Blå lång klänning  - Jag fick detta plagg förra året och har aldrig använt de så jag säljer det.
Grå vans sweatshirt  - Fick detta plagg av min kompis men den var för stor så jag säljer den.
Beige hoodie - Detta plagg är aldrig använt fick det i födelsedagspresent men gilla inte trycket därför säljer jag tröjan. Plagget är så mjukt och mysigt.
Ljus lila sweatshirt  - Detta plagg köpte jag i olika färger men när jag blev längre blev plagget lite pösigt och det blev inte lika fint.
Brun sweatshirt  - Jag köpte detta plagget men när jag längre blev plagget lite pösigt så det blev Inte lika snyggt.
Liknande annonser
Visa alla