Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kofta  - Koftan köptes på 90-talet och har knappt använts. Modellen tillverkas inte mer så är sällsynt. Vill du se fler bilder så är det bara att fråga! ❤️ Tryck inte på köp, kontakta mig först!
kofta - sjukt snygg vit kofta med fina knappar! säljer pga att den inte kommer till användning!❤️skriv om ni har frågor!
Kofta  - Så söt koft!🤍🤍🫰pris kan diskuteras
Kofta - Älskar och ser så fin ut! Inga defekter. För fler bilder kan du kontakta mig. Kan sänka priset om det är en snabb affär. Är 164cm lång.
Kofta  - Säljer den här super söta koftan från sellpy, använd en gång i väldigt bra skick!
Söt kofta - Jätte söt kofta i väldigt fint skick❤️❤️storlek 1
kofta
kofta - 89 kofta - 90 kofta - 91

kofta

Storlek: s
Märke:
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

så fin

saga
saga
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
kjol volang - volangkol strlS❤️
jeans 👖 låga - originalpris - 829! bara andvänt 2 gånger så dom är som nya
Vit klänning med volangdetaljer - Snygg vit klänning med volangdetaljer och öppen rygg med knytning. Perfekt för student och sommaren!
Liknande annonser
Visa alla