Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tjocktröja med luva strl S/M
Tjocktröja med luva strl S/M - 89 Tjocktröja med luva strl S/M - 90 Tjocktröja med luva strl S/M - 91

Tjocktröja med luva strl S/M

Storlek: S/M
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supermjuk vit fluffig tröja med luva. Knappt använd så i superfint skick. Den är varm o go så är perfekt till hösten

Johanna
Johanna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tjocktröja  - Tjocktröja med krage från H&M
Tjocktröja  - Säljer denna snygga neo noir tröja ⭐️⭐️xs/s
Tjocktröja - Tjocktröja från denim day, Bra skick
Polotröja s/m - 100 % bomull. Mycket fint skick. Köpt i appen
Gant tjocktröja -  Bra skick, Nypris 1099kr  Pris kan diskuteras
Fin tröja,  Strl M - En tröja i använt skick, välbehållen och fin i passformen. Strl M
Cubus sweatshirt strl M - En oversized sweatshirt tröja med fram tryck och silkes tyg i storlek M. Köpt för 2 år sen men väldigt oanvänd. Känner att den är lite för stor för mig och därför inte i min användning. Pris går att förhandla🚎
Vintage tröja strl S - Vintage tröja köpt i London i storlek S. Bra skick.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Rosa kofta från M&S Collection - Söt rosa stickad kofta från M&S Collection i strl M. Inga tecken på användning 🩷
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Populär slutsåld Zara tröja  - SUPERfin Zara tröja finns inte på hemsidan längre storlek S , använd Max 5 gånger💖
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.