Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Från weekday - Aldrig använd
Weekday hoodie - Säljer en enkel och stilren ljusgrå hoodie med huva och dragsko. Tröjan har en stor magficka och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look. Väldigt oversized
Weekday tröja - Sweatshirt från weekday i storlek s💗
Weekday sweatshirt  - Säljer en stilren grå ribbad tröja med lång ärm och rund hals. Tröjan har en relaxed passform och är perfekt för lager-på-lager. Passar dig som gillar en enkel men snygg look.
WEEKDAY jumper - Super skön och fin tröja från weekday💕. Säljer för att den inte kommer till användning. Den är hyfsat ändvänd, finns små gröna fläckar på vissa ställen men det syns knappast.  Köparen står för frakt🌷
Weekday kofta - Weekday kofta använd 3 gånger.
Weekday
Weekday - 89 Weekday - 90

Weekday

Storlek: s

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sparsamt använd!💓 Nypris 300 kr!

Bella
Bella
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla