Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Weekday tröja
Weekday tröja - 89

Weekday tröja

Storlek: XS/S
Märke: Weekday

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En tunn stickad weekday tröja i ull. Den har inte kommit till användning så den är i mycket bra skick😁står ej för frakt💕

Anna
Anna
(21)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Weekday tröja - Såå cool tröja från weekday med mönstrade hål på sidorna och armarna!
Weekday tröja - Sweatshirt från weekday i storlek s💗
weekday tröja - säljer denna populära och fina weekday tröjan då den sällen kommer till användning tyvärr🤍💙
Weekday tröja - Super fin sweatshirt från weekday❤️❤️Strolek s men passar xs  också
Weekday tröja - Superfin weekday tröja!
Assymetrisk tröja från weekday  - Säljer en assymmetrisk tröja från weekday. Tyvärr säljer jag den för den var för lite på mig. Kändes väldigt tight på armarna, brukar ha s i vanliga fall. Stor storlek s men passar personer som är xxs.
Ribbad tröja från Weekday - Såå fin ribbad tröja från Weekday💕Säljer pga att den inte kommit till användning så mycket, så den är i ett väldigt bra skick.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med pärlknappar - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa pärlknappar framtill. Koftan har ballongärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. 💞💞
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Beige stickad polotröja med slits - Säljer en oversized beige stickad polotröja med ribbad hög krage och breda muddar. Tröjan har långa ärmar och en snygg slits i sidan. Storlek XS, aldrig använd utav mig. Slutsåld på hm hemsida💗
Mörkblå stickad Polo Bear - Här snackar vi kvalitet. Riktigt fin och bra stickad polo bear sweater med den ikoniska polo björnen på magen. Sitter skit bra på S och säkert XS med. Perfekt passform för dig som gillar en fitted look. 🔥
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor! Längd: 65 Bröstvidd: 50 Ärm: 66
Kortärmad brun stickad kofta - Supersöt Zara stickad kofta 💞💞
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!