Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå glansig tröja  från Solimary - Snygg blå tröja  från Solimary i glansigt material med lång ärm och klassisk krage.
Tröja i spets - Blå spetströja från Sisters i storlek 38. Sparsamt använd.
Kenzo tröja i storlek S - Använt en gång, som ny! (Äkta)
Randig långärmad tröja i marinblått - Snygg långärmad tröja med marinblå och vita horisontella ränder. Tröjan har en rund halsringning och är i ett mjukt, bekvämt material som passar perfekt till jeans eller kjol. Storlek 44 men liten i storlek, skulle säga S/M🥰
Mörkblå långärmad tröja i bomull - En enkel och stilren mörkblå långärmad tröja i mjuk bomull. Tröjan har rund halsringning och en normal passform som funkar till många olika outfits. Perfekt för dig som gillar basic och bekvämt.
Mörkblå långärmad tröja i bomull - En stilren mörkblå långärmad tröja. Tröjan är i mjuk bomull, har rund halsringning och en slim passform som sitter snyggt på kroppen. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Blå långärmad tröja i bomull - En enkel och stilren blå långärmad tröja med rund halsringning. Tröjan är gjord i mjuk bomull och passar perfekt till jeans eller kjol. Snygg att ha lager på lager eller bara som den är. Perfekt för dig som gillar en clean look.
Glansig tröja i sammetsmaterial
Glansig tröja i sammetsmaterial - 89 Glansig tröja i sammetsmaterial - 90

Glansig tröja i sammetsmaterial

Storlek: S
Märke: Weekday

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå tröja från Weekday, skimrar helt otroligt - bilder kan inte göra den rättvisa. Nyskick, stl. S.

sonisagan
sonisagan
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Någon enstaka fläck på framsidan men går nog bort i tvätt. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad kofta från Zara - super söt kortärmad stickad kofta från Zara 🤎helt oanvänd och köptes för mindre än ett år sen! storlek S 💗💗 skriv privat om ni har nån fråga! 🩷
Arket sticks tröja med volanger - Säljer min jättefina stickade tröja från Arket med volanger på sidan
Blå kofta från lindex - En blå kofta från lindex storlek xs /s köpt här på plick säljer då den inte används❤️
 kofta - Säljer denna koftan nu💕💕storlek xs/s
Svart kofta från Moncler - Säljer en svart quiltad kofta från Moncler med ribbade muddar och fyra fickor framtill. Tröjan har långärmade stickade ärmar, vadderad framsida och dragkedja hela vägen. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygg, stilren look.