Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit croppad ribbad tröja Monki XS - Säljer en vit croppad långärmad tröja från Monki i storlek XS. Sitter tajt och smickrande i modellen :)
 Helt ny vit ribbad tröja  XS -  Helt ny tröja från Gina Tricot vit  ribbad tröja med guldiga knappar
Vit sweatshirt tröja st xs - Detta är en vit sweatshirt med en vit sydd text på bröstet. Tröjan är från märket Carin Wester
Vit ribbad kofta med knappar XS - Mysig vit kofta med stora knappar framtill och ribbade muddar i nederkant och ärmslut. Koftan har rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt stickat material. Den har slits/utskärning på sidorna. Nästan aldrig använd
Vit ribbad tröja - Säljer denna tröja då den inte kommer till användning längre💕storlek xs men passar även s! Pris kan diskuteras
Vit ribbad tröja - Intressekoll på den här jätte fina tröjan
Vit ribbad tröja  - Säljer en vit ribbad långärmad tröja💞super fin men aldrig använd.
Vit ribbad tröja XS
Vit ribbad tröja XS - 89 Vit ribbad tröja XS - 90 Vit ribbad tröja XS - 91

Vit ribbad tröja XS

Storlek: XS
Märke: Carin Wester

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lägger upp igen pga oseriös köpare!! Har en jättefin ribbad tröja från Åhléns som endast är använd en gång utöver på bilden. Tröjan är stretchig och passar även strl S. Smal passform och bekväm.

Armita S
Armita S
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Bik Bok offshoulder spetsbody, nyskick  - Helt ny body från Bil Bok i strl S som endast är använd en gång (utöver på bilden) som är perfekt för fest eller mer casual om man drar på ett par jeans och en kavaj! 3/4 ärm, tight passform, offshoulder med spetsdetaljer!
Väska utav kokos - En superfin slitstark axelväska gjort utav äkta kokos från TBS. Tjocka tåliga axelband, mycket får även plats i väskan och den går även att använda som en sittdyna utomhus! Nyskick, både snygg och miljövänlig!
Casall träningstop strl 36 - Säljer denna träningströjan från märket Casall för jag inte använder den! Superbra skick! Andas väl och har en tight passform!
Kabelstickad tröja  - Kabelstickad tröja i Strl S från Gina! Välanvänd men ändå bra skick!
Stickad kofta strl S - Vintage stickad kofta. Långärmad och varm!
Croppad stickad top - Superfin top som inte kommer till användning längre. Bra skick! Strl 146-152 men passar mig superbra som är strl S.
Bh-ar 75A - Säljer dessa supersöta bh-ar. Alla är i strl 75A förutom den beiga som troligtvis är en 70B/C och alla är pushup utom den svara. Lapp sitter fortfarande kvar på den rosa och gröna. Nypris 99kr, mitt pris 50kr/st. De som inte har lapp (svarta o beiga) är 20kr/st💗 Frakt tillkommer. OBS den rosa och gröna är sålda!
Liknande annonser
Visa alla