Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Grå sweatshirt från Schott NYC XL
Grå sweatshirt från Schott NYC XL - 0 Grå sweatshirt från Schott NYC XL - 1 Grå sweatshirt från Schott NYC XL - 2

Grå sweatshirt från Schott NYC XL

Storlek: XL
Märke: Schott NYC
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

85 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Grå sweatshirt från Schott NYC i storlek XL. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och stor svart logga framtill med röd text. Mjuk och skön bomullskänsla, perfekt för chill dagar. Klassisk och enkel stil som funkar till det mesta.

Alice Hammarström
Alice Hammarström
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå ribbad långärmad tröja - Säljer en blå ribbad långärmad tröja med tight passform och hög hals. Tröjan är croppad och har ett stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Är i storlek S. Perfekt för dig som gillar en enkel men stilren look. Har ett litet hål på vänster arm tyvärr.
Blommig leopardmönstrad linnetopp - Sportig croppad linnetopp med grå leopardmönster och lila samt rosa blommor. Resårband nertill med texten RUN FAST - JUMP HIGH. Väldigt bekvämt och skönt att träna i men faller inte riktigt mig i smaken. Plagget är i storlek S :)
Ljusblå raka jeans från 157 - Säljer ett par ljusblå högmidjade  jeans från 157 med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har normal midja och är tillverkade i mjukt bomullsjeans. Knappast använda eftersom att de var för små för mig.
Svart stickad långärmad tröja - Säljer en svart stickad tröja med lång ärm och transparent känsla. Tröjan har en loose fit och är perfekt för lager-på-lager-stil. Den är tunnstickad med ett coolt, lite slitet uttryck och är super bekväm. Varan är också begagnad sen innan så är lite härdad.
Nightmare Before Christmas byxor - Unika svarta byxor med färgstarkt tryck av Jack och Sally från Nightmare Before Christmas. Byxorna har loose passform och elastisk midja. Tyvärr har dessa mjukisbyxor tappat snöret i midjan så storleken är runt L. Men kan förmodligen sättas dit ett nytt :) då är storleken M.
Vit ribbad croppad topp med snörning - Säljer en vit croppad topp med korta ärmar och v-ringning. Toppen är ribbad och har snygg snörning framtill som ger en rynkad effekt. Perfekt för dig som gillar trendiga och bekväma plagg med lite edge. Använd endast en gång, otroligt bekväm och stilren top men är inte i min smak tyvärr :)
Ljusgrå stickad croppad tröja - Säljer en ljusgrå stickad tröja med croppad passform och lång ärm. Tröjan är genombruten med ett snyggt hålmönster och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att styla över ett linne eller bralette. Lite små slitet men är ett väldigt bekvämt plagg som går att styla till det mesta :)
Lila leggings med rosa midja XS/S - Säljer ett par snygga lila leggings med melerad look och rosa resår i midjan. De har diskreta meshdetaljer längs benen för extra stil och andningsförmåga. Perfekta för träning eller chill. Supersköna och stretchiga!
Liknande annonser
Visa alla