Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige tröja från Selected Femme - Mysig beige tröja från Selected Femme. Lite nopprig, men skulle inte säga att det är något större fel på den. Den är i använt skick, därav priset. Priset kan även diskuteras!
Beige ribbad kofta från Selected Femme - Säljer en stilren beige ribbad kofta från Selected Femme. Koftan har trekvartsärmar och knappar framtill, perfekt för en elegant look. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en skön passform. storlek Xs
Ljusblå tröja från Selected Femme - Säljer en stilren ljusblå tröja från Selected Femme. Tröjan har en rund halsringning och långa ärmar, perfekt för en avslappnad look. Den är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Grå sweatshirt från Selected Femme - Säljer en snygg grå sweatshirt från Selected Femme❤️ Tröjan är i mycket bra skick och perfekt för både höst och vår. Den är långärmad och gjord i mjukt material. Perfekt för en casual look!
Beige kofta i 49 % ull från Selected Femme, S/M - Mysig beige kofta från Selected Femme med rund halsringning och knappar framtill. Koftan är finstickad/ribbstickad och har långa ärmar. Materialmix med ull, polyester och nylon för extra komfort. Perfekt till lager på lager under kyliga dagar. Jättefint skick ✨ enda defekten är att översta knapphålet har slits pga knappen har gnagt emot och det har gjort stickningen tunn runt knapphålet, syns främst när tröjan är uppknäppt. Därav sätter jag ett lägre pris.
Selected femme - Använt skick och något noppig  Se bild för kvalitet
Randig långärmad tröja från Selected Femme - Säljer denna långärmade randiga tröja från Selected Femme i storlek xs. Den är i mycket bra skick!
Brun half zip tröja från Selected Femme - Säljer en brun långärmad tröja från Selected Femme med halv dragkedja och krage. Tröjan har en loose passform och är tillverkad i mjukt material, perfekt för höst och vinter. Stilren och enkel att matcha med det mesta.
Ljusbeige stickad tröja Selected Femme
Ljusbeige stickad tröja Selected Femme - 0 Ljusbeige stickad tröja Selected Femme - 1

Ljusbeige stickad tröja Selected Femme

Storlek: XS
Märke: Selected
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supermjuk och fluffig ljusbeige stickad tröja från Selected Femme. Rund halsringning och långärmad modell, perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol.

Sellout 00
Sellout 00
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Intimissimi tröja  - Superfin intimissimi tröja med spets i en grå färg. Använd några få gånger! Inga defekter förutom något nopprig men absolut inget man tänker på alls🥰
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Alpaca blend knitted top - En beige/brun slutsåld stickad tröja från Gina Tricot med v-ringning och fem snygga knappar framtill. I storlek S använd några gånger.
Svart sweatshirt från Moncler, M - Orginal sweatshirt från Moncler I nyskick. Storlek M. Bekväm och skön
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek L. Obs, modellen bär en storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Randig kofta från Lindex i svart och vitt - Säljer en snygg och mysig kofta från Lindex i storlek M. Koftan är stickad med breda svarta och vita ränder, har v-ringad hals och knäpps med knappar framtill. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt för en chill look.
Ami Paris tröja  - Tja! Säljer denna riktigt stilrena Ami Paris tröjan i storlek S! Den är helt ny! Tveka inte att kontakta vid frågor eller funderingar!
Gul rutig kofta från Flash Basic - Säljer en ljusgul kofta från Flash Basic i storlek S. Koftan har ett rutigt hålmönster, ribbade muddar och knappar framtill. Modellen är croppad med långärmade ärmar och rundad hals. Perfekt för dig som gillar mjuka pasteller och chill stil.