Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja. - Stickad tröja med polokrage och knyten på sidorna, fin detalj! Helt ny och aldrig använd. Säljs eftersom den var för liten på mig. Köpt för 990kr säljs för 800, men kan absolut gå ner i pris ä.
Stickad tröja - Svart vit randig stickad tröja🖤🤍
 stickad tröja  - Svart stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Tröjan har snygga knytband i båda sidorna nertill som ger en extra detalj. Perfekt för lager-på-lager och funkar året runt. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Stickad tröja - Gosig Stickad tröja
Stickad tröja  - Svart ”fin stickad” tröja från Pernilla Wahlgren🖤 Storlek S
Stickad tröja
Stickad tröja - 89 Stickad tröja - 90

Stickad tröja

Storlek: XS-M
Märke:
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörkgrå/svart stickad tröja

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →