Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Top tröja NY!! XS/S
Top tröja NY!! XS/S - 89

Top tröja NY!! XS/S

Storlek: XS/S
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröja Passar XS/S Helt Ny!

Mia Maria
Mia Maria
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige sweatshirt från 157, XS/S - Enkel och stilren beige sweatshirt från 157 i storlek XS/S. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och resår i midjan för en snygg passform.
Beige sweatshirt från 157, XS/S - Enkel och snygg beige sweatshirt från 157 i storlek XS/S. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och är i mjuk bomullsblandning. Perfekt för en chill och avslappnad stil. Passar dig som gillar basic och neutrala färger.
Tröja NY - OANVÄND! Storlek S
Beige hoodie från 157 XS/S - Mjuk och oversized beige hoodie från 157 med huva och långa ärmar. Insidan är fodrad med fluffig fleece som gör den extra skön och varm. Perfekt för kyliga dagar och har en enkel, clean look som passar till allt.
Leopardmönstrad tröja XS - Lågärmad tröja från KappAhl i storlek XS med leopardmönster i beige och svart. Tröjan har rund hals och är tillverkad i mjuk polyester med lite stretch för skön passform.
Strl Xs-S - Fin gant tröja i färgen beige som är oanvänt. Den är i storlek xs men passar även ni som har storlek s. Om ni har frågor eller vill har fler bilder så är det bara och skriva till mig 😊
mango tröja helt ny  - st s köpt för 650kr
fin tröja storlek xs-s - mycket fin tröja på! har öppningar på bege sidorna
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Ljusgrå cropped kofta med knappar - Snygg ljusgrå cropped kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har en enkel, stilren design och är perfekt att bära över ett linne eller t-shirt. Passar till jeans för en avslappnad look.inga defekter bra skick!
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
Turkos ribbad kofta med spetskant - Snygg turkos ribbad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Koftan har dekorativa spetskanter längs knäppningen, ärmsluten och nederkanten. Figurnära passform och stretchigt material som ger en trendig look. Liten fläck se bild 2
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s