Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit tröja med spetsdetaljer - Säljer en söt vit tröja från hm med spetsdetaljer och volanger längs ärmarna och framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en romantisk look! 💖
Vit tröja med spetsdetalj från Zara - Säljer den här jätte snygg tröja med detalj! Har bara använt fåtal gånger, är som ny. Storlek S. Kom privat för mer bilder.
Vit tröja med spetsdetalj från Zara - Söker!!! en stilren vit tröja från Zara med en vacker spetsdetalj över magen. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning.
Vit blus med spetsdetaljer - Superfin vit blus med långa ärmar och snygga spetsdetaljer längs halsringning och sidor. Blusen har en lätt och luftig känsla, perfekt för vår och sommar. Den har en avslappnad passform och är tillverkad i ett tunt tyg som känns skönt mot huden. Har små fläckar som inte syns med tröjan på.
Vit tröja med spetsdetalj från Zara - *INTRESSEKOLL* Jättesnygg tröja från Zara som inte säljs längre. Aldrig använd.
Vit stickad tröja  - Super snygg vit stickad topp i nyskick❣️
ZARA Vit blus med spetsdetaljer  - Säljer en vit blus med lång ärm och snygg v-ringning med spetsdetaljer runt halsen. Jätte gullig till sommaren och våren 🥹
Vit stickad tröja med spetsdetalj
Vit stickad tröja med spetsdetalj - 0 Vit stickad tröja med spetsdetalj - 1 Vit stickad tröja med spetsdetalj - 2

Vit stickad tröja med spetsdetalj

Storlek: M
Märke: Zara
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

370 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vit stickad tröja från Zara med bred spetsdetalj över magen. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Den är tunn och lätt transparent, perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.

majken joss erkenvåg
majken joss erkenvåg
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Beige kofta från Uniqlo  - Säljer en beige kofta från Uniqlo i storlek S, tillverkad i mjuk ull. Koftan har ribbade muddar, två fickor fram och stängs med tre knappar. använd ca 3 gånger 🤍 pris går att diskutera
Figursydd cardigan - Använd ca 1 gång så skicket är som nytt, alla knappar intakta 🌸
Oscar Jacobson Kashmir/Ull-tröja – Felfri – S - Tja. Säljer denna Kashmir/ullblandnings hoodien från Oscar Jacobson. Storlek S. Den är i extremt fint skick, utan några defekter. Tveka inte på att ställa frågor! 👌
Beige stickad kofta från Zara - Säljer en brun stickad kofta från Zara med korta ärmar och bred krage. Koftan har en knapp framtill och ribbade detaljer vid krage, ärmslut och nederkant. Inte mycket använd.