Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kofta - Stilren beige omlottkofta med långa ärmar och svart knytskärp i midjan. Koftan har en öppen front och är tillverkad i ett mjukt, vävt material som ger en avslappnad men trendig look. Perfekt att slänga över en topp för en snygg layering-effekt.
Supersöt kofta - Säljer denna superfina koftan från zara i s!
söt kofta  - jättefin
Kofta - Säljer denna jätte fina kofta! Den är ijätte bra skick❤️ Skriv om du är intresserad!❤️
Zara kofta  - Mysig beige kofta med ribbad struktur och v-ringning. Koftan har stora knappar framtill och långa ärmar, perfekt att slänga på sig över ett linne eller t-shirt. Enkel och stilren design som passar till jeans eller kjol.
Kofta - Kofta zara
Kofta - Super fin kofta från zara i super skick. Kommer inte till använding utan bara ligger i garderoben❤️
Kofta  - En beige stickad cardigan som inte kommer till användning!💓💓
Kofta
Kofta  - 89 Kofta  - 90

Kofta

Storlek: M
Märke: Zara
Färg: Beige

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vita sneakers - Helt nya, kvar i kartongen med lappar. Pga fel storlek säljer jag dom men super fina skor!
Zadig väska  - Använt skick men fortfarande väldigt fin!
Saint Laurent skor  - Silver skor med stjärnor på i storlek 37
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →