Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja - Snygg tröja från zara man kan ha linne under, strl L men sitter lite snyggt oversized så passar S-L. Aldrig använd
Tröja  - Svart tröja från zara med diamant detaljer i ryggen! Är i storlek L men passar mig som vanligtvis har S eller M! 💗
tröja - ifrån zara! Trekvartsärmad! Bra skick!❤️‍🔥❤️‍🔥
Tröja  - Svart tröja från zara, Max använd 2 gånger så är som ny, har dragsko på sidorna som man ser på andra bilden. Säljs inte längre. (Säljer likadan i röd)
Tröja - Jättecool randig tröja som är helt ny och oanvänd, har däremot klippt bort lappen❤️ så fin!
Tröja - Super fin tröja passar till allt😍😍❣️
Tröja
Tröja - 89 Tröja - 90

Tröja

Storlek: M
Märke: Zara
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En polo tröja i strl M

Jennifer
Jennifer
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Intimissimi tröja - Intimissimi tröja i bra skick, men defekt som syns på sista bilden. Xs/S
Kofta - Fin stickad kofta, bilderna är från förra ägaren och knappen har tyvärr lossnat men är superfint att stänga den med tex en hårklämma!😇Annars i superfint skick!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord/instabox prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad topp - Sparsamt använd
Softgoat tröja - SÅ snygg
Stickad kofta  - Säljer denna stickade koftan från hm i storlek S
Beige polotröja från H&M, storlek M💖 - Säljer en beige polotröja från H&M i storlek M. Tröjan har en hög, ribbad krage och är stickad med grova muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar och har en loose passform som ger en avslappnad vibe 🌟 Köpt på plick men säljer då den inte var min stil! Pris kan diskuteras
Svart polotröja  - Säljer en svart polotröja med lång ärm, hög krage och slits nertill. Från Zara, storlek S💖