Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige polotröja från Zara - Slimmad beige polotröja från Zara i mjukt ribbat material. Tröjan har lång ärm och är i storlek S💕
Ribbad polotröja från Zara i beige - Säljer en beige ribbad polotröja från Zara i storlek S. Tröjan har lång ärm, tight passform och hög krage. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol.
Beige ärmlös polotröja från Zara - Snygg beige ärmlös polotröja från Zara. Oanvänd i storlek L, så passar storlek L eller mindre storlek lite mer oversized.
Beige polotröja från Zara - Säljer en stilren beige polotröja från Zara. Tröjan har en klassisk polokrage och korta ärmar, perfekt för lager-på-lager eller som den är. Materialet känns mjukt och bekvämt mot huden.
Beige polotröja från Zara  - Säljer en fin beige polotröja från Zara i mjukt material. Tröjan har långa ärmar och söta guldfärgade knappar vid ärmsluten. Endast använd ett fåtal gånger!
Beige polotröja från ZARA - Säljer en beige polotröja från ZARA i mjukt material. Tröjan har lång ärm och hög krage, perfekt för lager-på-lager eller som den är. Enkel och stilren design som passar till mycket.
Beige polotröja - Säljer en mysig beige polotröja med lös passform och trekvartsärmar. Perfekt för kyligare dagar och ger en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol.
Beige ribbad polotröja - Säljer en stilren beige ribbad polotröja med korta ärmar. Perfekt för lager-på-lager eller som ett statement-plagg. Tröjan har en hög krage som ger en elegant touch. Passar både till jeans och kjol för en chic look.
Beige stickad polotröja från Zara
Beige stickad polotröja från Zara - 0 Beige stickad polotröja från Zara - 1

Beige stickad polotröja från Zara

Storlek: S
Märke: Zara
Färg: Beige
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig och chunky stickad polotröja från Zara i beige färg. Tröjan har en hög krage med dekorativa hål och långa ärmar med loose passform. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.

Lisa
Lisa
(13)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Zara tröja som inte säljs längre  - Säljer en vit långärmad tröja från Zara med snygg spetsdetalj över magen. Tröjan har rund hals och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar dig som vill ha något enkelt men ändå unikt.
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Ljusrosa fluffig kofta med knappar - Ljusrosa kofta me knappar från Ginatricot i storlek XS
Vit hoodie från Polo Ralph Lauren - Vit hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.
Beige stickad tröja från Zara  - Jättefin stickad tröja från Zara i storlek M men sitter som S/XS då den är liten i storlek. Använd fåtal gånger. Skriv privat för egna bilder, pris kan diskuteras 💗