Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Blus Zara
Blus Zara - 89 Blus Zara - 90

Blus Zara

Storlek: S
Märke: Zara

150 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Fin blus från Zara💗 150kr+ frakt💗storlek S

Jackie
Jackie
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara blus - Storlek s men passar mig som är xs, jätte fint skick, kan gå ner i pris,
Zara blus - En fin blus ifrån Zara i ganska fint skick och den är inte använd mycket men passar inte mig i smaken den är i stl s
Zara blus - Säljer denna blus jag köp i LA, säljer pga att jag inte har fått användning så mycket. Nu pris 560kr
Zara blus -  Super fin vit blus från zara! Inga tecken på användning
Zara blus - Säljer denna blusen för den kommer tyvärr inte till användning💓pris kan diskuteras
Blommig blus med volang från Zara, S - Supersöt blommig blus från Zara med volangdetaljer på axlarna och puffiga långärmar. Färgglada små blommor i rosa, blått, grönt och vitt mot svart botten. Perfekt för dig som gillar statement-plagg med mycket färg och mönster. Knappt använd i nyskick. Tröjan finns inte längre på Zara därför säljer jag den för 250kr då nypris var 399kr
Blus från zara - Svart blus från zara Köpt på sellpy aldrig använd, inga lappar kvar dock Tunnare material vid ärmarna
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Creme vit kofta från Gina Tricot - Mysig kofta från Gina i stl S med v-ringning och stora, vida ärmar. Koftan har en croppad passform och stängs med fem knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns lyxigt och trendigt.
Lindex stickad kofta - Använd men fortfarande i väldigt bra skick , brun/beige färg
Beige ribbstickad tröja - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek m
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor! Längd: 65 Bröstvidd: 50 Ärm: 66
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.