Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Randig tröja - Finstickad randig tröja från Holly & whyte. Storleken är bortklippt men gissar på M. Jag har använt den som en S/xs.
Randig tröja - En as fett och unik blå vit randig tröja från L.O.G.G by H&M
Randig tröja från H&M - En fin randig tröja från H&M, inte så mycket använd och har inga skador, tröjan är i storlek S och är väldigt stretchig💕 Diskuterar gärna priset🤗
Randig Tröja - Säljer denna Sailor Stripe tröja som jag tror är köpt ifrån USA. Är i storleken XS men passar nog som en S. Skriv privat för fler frågor ❤️
Randig tröja  - randig tröja med volang ärmar, använt en del men utan några synliga märken. ❤️
Randig tröja zara  - Den är mörkt marinblå/vit, storlek M men sitter mer som en S tycker jag
randig tröja
randig tröja  - 89

randig tröja

Storlek: m
Färg: Marinblå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

randig tröja i superskönt material stl m

Moa
Moa
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras
Beige stickad tröja  - Beige trekvartsärmad stickad tröja/topp från Julie Guerlande i fint skick. Kan inte hitta storlek men skulle säga S. Använd gärna köp nu!
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta från Zara i storlek M, skulle säga att den även passar S. Fibt skick. Använd gärna köp nu!
Vit kortärmad kofta - Vit stickad topp/kofta från BALLADI i storlek S. Fint skick. Använd gärna köp nu!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,