Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mango full zip  - Full zip | Mycket bra skick | Size - M | Pris 449 | Hör av dig vid minsta fråga eller fundering📩
Mango zip tröja - Mycket stilren och sällan använd tröja med dragkedja som jag säljer för att den är lite för liten för mig.
Mango Full zip - Sparsamt använd. Sitter lite litet på M så skulle säga att den passar S. Säljer för 99kr
Grå Full zip från selected homme - Schysst full zip i färgen grå från selected homme. Nypris 729
Grå full zip från Hugo - Säljer en stilren grå full zip från Hugo med dragkedja och svarta detaljer längs ärmarna. Tröjan har en bekväm passform och är perfekt för en avslappnad look. Den har en praktisk ficka framtill och en mjuk insida. Den är köpt på room 1006 med ett nypris på drygt 1400kr. Hör gärna av er om ni är intresserade!
Mango Half Zip Tröja - Säljer min mango half zip i 9/10 skick utan några defekter🤩 En tunn tröja i regular fit⭐️ Tröjan är i strl M sitter som S‼️ Modellen är 170cm lång✅ Skriv om ni har några funderingar!🍾🍾
Grå full zip, Mango
Grå full zip, Mango - 89 Grå full zip, Mango - 90 Grå full zip, Mango - 91

Grå full zip, Mango

Storlek: M
Märke: Mango
Färg: Grå

449 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena, säljer denna riktigt schyssta full zip tröjan från Mango - skick: 9/10 - storlek M, personen på bilden är cirka 184 cm - för mer bilder eller info skicka ett meddelande!

Timvolanen
Timvolanen
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta från Uniqlo  - Säljer en beige kofta från Uniqlo i storlek S, tillverkad i mjuk ull. Koftan har ribbade muddar, två fickor fram och stängs med tre knappar. använd ca 3 gånger 🤍 pris går att diskutera
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Figursydd cardigan - Använd ca 1 gång så skicket är som nytt, alla knappar intakta 🌸
Vinröd kofta - Mysig vinröd kofta med lång ärm och knappar framtill. Koftan är stickad och har en enkel, klassisk design som passar perfekt till lager-på-lager under kyliga dagar.
Grå omlott kofta med knyt - Säljer en ljusgrå omlott kofta med knyt i sidan. Koftan har v-ringad hals och långa ärmar, och är stickad i mjukt material. Perfekt att styla med ett linne under och jeans för en chill look.