Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacks full zip - Storlek M fint skick ny pris 700kr
Sweatshirt Full Zip - Säljer denna zip tröja som är i jättefint skick. Passar perfekt för Stockholmsstil och överhuvudtaget. Den är i storlek S men passar även dem med M (jag är 182 och den passar mig). Skriv vid frågor😊
Replay full zip - En full zip från replay, köpt för 2000kr på Nk i Göteborg. Sparsamt använd men i bra skick. Pris kan diskuteras vid snabb affär. Bara att höra av sig vid frågor!
Svart full-zip från bellstaff - storlek M inga skador, kan gå ner i pris vid snabb affär
Emporio Armani full zip - Svart kofta från Emporio Armani med dragkedja hela vägen och diskret logga på nedre delen. Långärmad modell med ribbade muddar och grå detaljer vid krage och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg.
Columbia full zip - Nytt skick, använd 1-2 gånger, storlek S
Replay full-zip  - Replay tröja i bra skick, inga defekter. Storlek L. Hör av er vid funderingar!
Full zip
Full zip - 0

Full zip

Storlek: M
Märke: Dobber
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna full zip tröja från märket Dobber Köpt för 500 Säljer för 250

Arvid Persson
Arvid Persson
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!