Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit handväska - Helt oanvänd vit handväska i fake läder och silverdetaljer❣️
Vit handväska  - En vit handväska💞
Vit handväska  - Vit handväska från Jacquemus med croco-mönstrad yta och guldfärgad logga framtill. Väskan är smutsig där bak men inget man lägger märke till.
Vit handväska  - Jättefin vit väska. Perfekt för att få en finare outfit, perfekt för fina tillfällen såsom bal, bröllop. Endast använd en gång på min bal
Vit handväska  - Stilren vit handväska från  med krokodilpräglat mönster och guldfärgad B-detalj framtill. Väskan har ett stadigt handtag och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
vit handväska  - jättefin handväska som aldrig använts 😊
Vit handväska  - Vit handväska från h&m, köpt för länge sedan och knappt använd
Vit handväska med gulddetaljer - Snygg vit handväska som är helt ny,  den har skinnimitation med stilren design och guldfärgat spänne framtill. Väskan har ett praktiskt handtag, en ficka på baksidan och dragkedja inuti för extra förvaring. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits.
Vit handväska
Vit handväska - 89 Vit handväska - 90 Vit handväska - 91

Vit handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit handväska med 39 cm lång axelrem som är avtagbar. Köpt utomlands för ett par år för 200kr. Mått är 26x14 cm. Inga innerfickor. Väskan går att stänga med en dragkedja. Materialet är fejkläder. Använd få gånger. Skickar fler bilder vid intresse❤️💞

Felicia
Felicia
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart väska med guldkedja - Köpt för två år sen, använd ca 3 ggr. Kedjan-110cm Bredd-19cm Höjd-13cm
Blommig blus - Säljer en turkos blus från Gina Young som passar till sommaren. Den är väldigt luftig och blir inte varm. Använd ungefär två gånger och är i nyskick! Går att ha både off shoulder och på axlarna. Originalpris är 240kr
Långärmad tröja - Säljer en svart långärmad tröja/blus med square neck från cider💞 helt oanvänd och  mycket stretchig
Silverpläterad ring - Säljer silverpläterad rostfri ring med stenar på från cider. Säljer då den inte kommer till användning. Kan justeras på baksidan. Originalpris 118kr, använd få gånger utan defekter💕
Liknande annonser
Visa alla