Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Fint skick
Väska - Bandet som hänger på handtaget har gått av
Väska - Jätte fin väska axelväska
Väska - Säljer en brun axelväska
Väska - Säljer min bruna handväska då den inte kommer till användning💗Jättefin och har använts mycket men har inga skador💗Bandet är justerbart💗Bredd: 18cm djup: 6cm höjd: 14cm💗
Väska - Säljer min fina lilla iets frans väska, väskan är beige med bruna detaljer  skriv vid frågor😊
Väska  - Jättefin väska i bra skick
Fin väska.
Fin väska.  - 89

Fin väska.

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Brun

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin väska är i gott skick. Ena handtagen är borta, då den fastanade för måmga år sedan i en karusell när jag hade med den, men går att anvönda lika bra ,man kan även få bort handtagen permanet så det bara blir en axelbands väska som man kan lämna in.

Cookiie1224
Cookiie1224
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Louis-vuitton filt/Överkast  - Dyrt inköpt, skickat med spårbart till ombud. Till dubbelsäng men går absolut att använda till enkelsäng med.
Jumpsuit från Ginatricot.  - Helt oanvänd bara legat längst in i garderoben, det är en skin jumpsuit som är från den tiden när bianca ingrosso frontade för Ginatricot.
Good Girl Glorious Gold EdP 80ml - Good Girl Glorious Gold Collector Edition från Carolina Herrera. Parfymen kommer i en lyxig, glittrig guldfärgad flaska formad som en högklackad sko. Rymmer 80 ml Eau de Parfum och är en riktig statement-piece på parfymhyllan.
Kayali Yum Pistachio Gelato 33 EdP - Kayali Yum Pistachio Gelato 33 Eau de Parfum i en stilren, ljusgrön flaska med matchande kartong. Flaskan har en modern, kantig form och rymmer 100 ml. Doften är intensiv och inspirerad av pistageglass, perfekt för dig som gillar unika och söta parfymer.
Ny moose knuckles  - Aldrig använt
Liknande annonser
Visa alla