Alla kategorier > Mode > Väskor
Handväska Marilyn Monroe
Handväska Marilyn Monroe - 89 Handväska Marilyn Monroe - 90 Handväska Marilyn Monroe - 91

Handväska Marilyn Monroe

Storlek: <25×40cm
Kategori: Väskor
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handväska med Marilyn Monroe tryck. Oanvänd i nyskick som har stått i garderoben för länge. Väntar på ny ägare som vill använda den. <25×40cm

Ghiblifangirl
Ghiblifangirl
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marilyn Monroe - Unik cool väska med bilder av Marilyn Monroe, går inte att få tag på. Jag har endast använt den som en prydnad i mitt rum så aldrig använd 💖
Handväska Marilyn Monroe  - Säljer en jättefin rymlig Marilyn Monroe väska, har tyvärr aldrig kommit till användning så säljer den till någon som förhoppningsvis kommer ha mer användning för den.
Retro Marilyn Monroe handväska - Cool handväska med retroinspirerat Marilyn Monroe-tryck i bruna och beige toner. Väskan har svart handtag och detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt accessoar för dig som gillar vintagevibbar och unika prints.
Svart axelväska med Marilyn Monroe-motiv - Cool svart axelväska med ikoniskt tryck av Marilyn Monroe på både fram- och baksidan. Väskan har rektangulär form och långa handtag, perfekt för att bära över axeln. Materialet är troligtvis syntet och trycket är färgstarkt med detaljer i vitt, rött och beige.
Handväska  - Säljer denna handväska då den inte används. Den är i bra skick!✨
Handväska  - Säljer denna axelremsväska från glitter💗
Handväska - Säljer denna fina väskan från gina tricot, den används aldrig längre och är i gott skick. Den kommer även med ett långt svart band som går att byta ut🩷 Skriv för fler frågor eller prisförslag!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Ch@nel 25 väska - Helt ny! Stainless kedja
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Kurt geiger väska liten - Svart, snygg Kurt geiger väska i den lilla modellen.
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
intresse annons! - funderar på att sälja min såå fina väska från by malene birger🤎🤎den är använd få gånger så fortfarande i jättebra skick. köpt i butiken för runt 3000 kr. den är ca 32 cm hög och 56 cm bred! om ni skulle vara intresserade av att köpa den, skicka ett meddelande med hur mycket ni kan tänka er att betala ❣️❣️