Alla kategorier / Mode / Väskor
Inget märke
Inget märke - 89 Inget märke - 90 Inget märke - 91

Inget märke

Storlek: Finns ingen
Kategori: Väskor
Färg: Röd

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljus röd jätte vacker med en klänning eller ett par jeans 🤩fick den igår och e super fin men it min smak men hoppas ni tycker om den ❤️du kan dra upp den så den blir lite kortare

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Shein stolek S  - Den är ungefär 5 månader gammal men den funkar som en ny den e superfin och passar väldigt bra med ett par jeans mest svarta men funkar bra men allt man kan ta upp snören för hur långt eller kort du vill ha de ❤️❤️❤️ !!!!den e vacker den e ungefär broms färg
Hm stolek  152 - Detta linnet är randigt svart och vitt och den passar jätte bra med lågmidjade jeans super fint!! Dock så är den 152 storleken men den e större på en och de e super fint om man har navel piercing men e fint utan oxå den e typ 3 månader gammal men e som ny
Lager 157 - Den e typ 2 månader gammal men e jätte finnn jag har många av de därför vill jag sälja men e super fint men lågmidjade jens kan sänka priset om ni e intresserade ❤️❤️❤️❤️❤️❤️😻😊den töjer sig mer när du har på dig den så den e som xs ❤️
Lager 157 - Den e typ 2 månader gammal men e jätte finnn jag har många av de därför vill jag sälja men e super fint men lågmidjade jens kan sänka priset om ni e intresserade ❤️❤️❤️❤️❤️❤️😻😊den töjer sig mer när du har på dig den så den e som xs ❤️
Hm  - Passar med Jeans super fin den e it så gammal 😻😻😻😻
Grön lång armadtröja  - Den är typ ny, jag har andhämtning den 3 gnr typ för att den är inte riktigt min färg men om den skulle varit en annan jätte fin men den är super fin med ett par lågmidjadd jeans🙌 jag tar swhis
Liknande annonser
Visa alla
Inget märke  - Den är bra fin och kan ta med sig ut när man ska vara med vänner mobil och laddare får plats
Svart quiltad axelväska märke  - Ikonisk svart axelväska märke i quiltat skinn med guldfärgad kedja och klassiskt CC-spänne framtill. Väskan har röd insida, innerfack med dragkedja och en praktisk ficka på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig statement piece.
Väska från välkänt märke  - Snygg axelväska från välkänt märke med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, ett lås framtill och bred justerbar axelrem i brunt och beige. Tillverkad i skinn med strukturerad form och flera fack.
Märkes väska - Äkta
Fin märkes väska  - Snygg axelväska fmed svart och grått mönster, justerbar rem och praktisk dragkedja framtill. Väskan har en rektangulär form och är perfekt för att bära dina essentials.
Märkes väska - Ursnygg märke handväska från (Giulia Pieralli) 💗💗  (aldrig använd)  För minsta intresserar eller frågor kontakta mig ☺️ Den är baby rosa med guld detaljer och har lyxigt läder.
Märkes väska  - Bra skick inga defekter äkta läder orginal pris runt 1200kr
Märkes Handväska - Bra skick
Fortsätt i appen →