Alla kategorier > Mode > Väskor
Abro vintage skinnväska
Abro vintage skinnväska  - 89 Abro vintage skinnväska  - 90

Abro vintage skinnväska

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En brun större skinnväska från märket abro, nästintill aldrig använd. Originalpris är runt 3000-4000 kr. Pris kan diskuteras.

Emilia Nyberg
Emilia Nyberg
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vintage skinnväska - Fin vintage skinnväska från finska märket Nateva.  Mycket bra skick och med nyckel till det lilla låset på väskan.
Vintage skinnväska - Säljer min supercoola skinnväska som är köpt på secondhand för ca 4 år sedan! Är brungrön till färgen, har några mindre fack. Matchande korthållare (eller vad det nu är för något).
Ralph Lauren Vintage skinnväska  - Säljer en snygg brun Vintage Ralph Lauren skinnväska med ett klassiskt spänne framtill. Väskan har två handtag och en rymlig insida med dragkedja. Perfekt för dig som gillar stil och funktionalitet.
Oanvänd handväska från Abro – prislappen kvar! - Säljer en helt oanvänd och stilren handväska från det exklusiva märket Abro. Väskan är i en elegant beige/brun nyans och passar perfekt både till vardag och fest. Prislappen sitter fortfarande kvar.  Väskan är rymlig och praktisk, samtidigt som designen är tidlös och lätt att matcha med olika outfits. Perfekt för dig som vill ha en kvalitetsväska till ett lägre pris!
Skinnväska - Säljer en otroligt snygg mörkbrun flätad skinnväska . Lite större modell , så man kan ta med sig mycket :) blå och vit randigt foder i . Finns några fläckar på fodret .
Skinnväska  - Säljer min axelremsväska i äkta skinn. 400kr inga skador. Finns i Södertälje men kan fraktas
Brun skinnväska från Tod's - Snygg brun skinnväska från Tod's med gulddetalj på framsidan. Väskan har två handtag och en praktisk innerficka med dragkedja. Skriv för fler frågor eller bilder!❤️
Brun skinnväska med dragkedja - Snygg brun skinnväska med praktiska handtag och flera fack. Väskan har en dragkedja upptill och dekorativa metallspännen på framsidan.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Väska  - Väska med kedja
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Väska  - Helt ny
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.