Alla kategorier > Mode > Väskor
Fluffig axelremsväska silver
Fluffig axelremsväska silver - 89 Fluffig axelremsväska silver - 90 Fluffig axelremsväska silver - 91

Fluffig axelremsväska silver

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Färg: Svart

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina fluffiga axelremsväskan (justerbar längd) med silverdetaljer 🖤 lite sliten på insidan vid knappen, men det går att laga och syns inte utifrån. Finns i DM för frågor / bilder

meja
meja
(23)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Axelremsväska  - Helt ny och oanvänd axelremsväska med kedja köpt i Serbien🫶🏼
Axelremsväska!! - Intresekoll på denna jätte fina väskan!! Knappt använd och den har ett fack i❤️
Axelremsväska - Svart väska i nyskick, aldrig använd av mig och reglerbart axelband, inte så stor men får plats med det nödvändiga tex mobil, nycklar, plånbok o laddare
Axelremsväska  - Ganska gammal men inga hål eller fläckar🔥
Svart axelremsväska  - stilren svart axelväska från ZACK. Väskan har en justerbar axelrem och flera praktiska fack, inklusive ett med dragkedja på baksidan. Liten - rymmer mobil nycklar och sånt
axelremsväska  - Helt ny axelremsväska som är utav topp kvalitet. 10/10 bättre kvalite går ej att hitta. Den är verkligen rymlig och man får plats med ganska mycket. Box och kvitto medföljer. Detta för ett kanonpris utav 750 kr!!!
AXELREMSVÄSKA - Nätt axelremsväska från H&M
Axelremsväska  - Säljer en jättefin oanvänd väska för 45 kr 💕💕
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
söt blå väska - aldrig använt
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤