Alla kategorier / Mode / Väskor
Ljusrosa quiltad plånbok från Åhléns
Ljusrosa quiltad plånbok från Åhléns - 0 Ljusrosa quiltad plånbok från Åhléns - 1 Ljusrosa quiltad plånbok från Åhléns - 2

Ljusrosa quiltad plånbok från Åhléns

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Åhléns
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg ljusrosa plånbok från Åhléns med quiltad design och dragkedja i guld. Plånboken har flera fack för kort och mynt, perfekt för att hålla ordning på allt. Stilren och praktisk med mjukt material och elegant look.

asya10
asya10
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå mjukisbyxor med snörning, S - Säljer ett par ljusbeige mjukisbyxor från 157 i storlek S. Byxorna har bred resår och snörning i midjan, samt stora fickor både fram och bak. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm. Materialet är mjukt och känns skönt mot huden. Byxan har en liten brun fläck som kanske går bort på något sätt annars är den ganska ny skick, använt tre gånger
Grå sett från Puma med rosa och grå detaljer - Snygga grå sett Puma med rosa sidopaneler och logga på benet. O en rosa t-shirt  Byxorna o t-shirt  har en avslappnad passform och är gjorda i mjukt bomullsmaterial, perfekta för chill eller träning. Fräscha färger och sportig vibe.
Mörkblå jeansshorts från Divided - Snygga mörkblå jeansshorts från Divided by H&M i klassisk femficksmodell. Shortsen har uppvikta benslut, bälteshällor och dragkedja med knapp framtill. Perfekta för sommardagar och enkla att matcha med allt.
Ljusrosa Adidas t-shirt med tryck - Snygg ljusrosa t-shirt från Adidas med stort svart logotryck på bröstet. Modellen är klassisk med rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar sportiga och stilrena plagg. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.
Svarta Adidas träningsbyxor YXL - Svarta Adidas träningsbyxor med vita ränder längs benen och klassisk logga på låret. Byxorna har elastisk midja, dragkedja vid fickan och är gjorda i lätt polyester med Climacool-teknologi som andas. Perfekta för sport eller chill.
Tre stickade halsdukar i olika färger - Säljer tre halsdukar: en randig i rosa, brun och korall med fransar, en flerfärgad stickad i ljusgrön, blå och beige med långa fransar, samt en orange halsduk med hålmönster. Perfekt för dig som vill ha färg och cool struktur på din look. Pris är per st eller alla för 100kr
Gul pufferjacka från H&M Divided - Säljer en riktigt fet gul pufferjacka från H&M Divided i storlek 36. Jackan har svart dragkedja, två stora fickor fram och snörning vid midjan. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad look under kalla dagar. Jackan är långärmad och har en schysst loose passform.
Svart träningsväska från Nike - Nike träningsväska i svart polyester med mintgröna axelremmar och detaljer. Stor logga i lila och svart på framsidan, samt dragkedja på ytterfacket. Perfekt storlek för gymmet eller sportaktiviteter, med justerbar rem och praktisk form.
Vit stickad mössa med fluffiga bollar - Supersöt vit stickad mössa från H&M Divided med två fluffiga bollar på sidorna som ger en lekfull vibe. Ribbstickad design och uppvikt kant för extra mysfaktor. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stylish.
Beige cargopants med breda ben - Säljer ett par beige cargopants med breda ben och stora fickor på sidorna. Byxorna har klassisk midja, bälteshällor och är tillverkade i ett slitstarkt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar en chill och praktisk stil.
Liknande annonser
Visa alla