Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelväska från Anna Field
Svart axelväska från Anna Field - 0 Svart axelväska från Anna Field - 1 Svart axelväska från Anna Field - 2

Svart axelväska från Anna Field

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Anna Field
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska från Anna Field i stilren design med rektangulär form. Väskan har långa axelband och ett dekorativt guldfärgat hänge med logga. Materialet är slätt syntet och insidan har en praktisk ficka med dragkedja.

alisa
alisa
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart quiltad axelväska från Anna Field - Säljer en svart quiltad axelväska från Anna Field med guldfärgade kedjedetaljer och dragkedja. Väskan har en mjuk mockaliknande yta, dekorativ tofs och justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg att bära crossbody.                      Väskan är lagom använd men det finns inga tydliga tecken på slitage.
Svart väska från Anna Field - Fin väska från Anna Field. Använd ett par gånger men är som ny, funkar till skolan men även för annat. Det finns ett ”datorficka”, två mindre fack och ett stort. Får plats med massa saker
Svart plånbok från Anna Field - Snygg och stilren svart plånbok från Anna Field med dragkedja och en praktisk rem. Perfekt för att hålla ordning på kort och kontanter. Enkel och elegant design som passar till alla tillfällen. Köpt för 169 och är använd ett par gånger
Svart axelväska från Anna Field - Snygg svart axelväska från Anna Field med krokopräglat mönster på framsidan och slät baksida. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt guldfärgade detaljer. Invändigt finns dragkedjefack för småsaker. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svart quiltad axelväska Anna Field - Snygg svart axelväska från Anna Field med quiltad design och guldfärgad kedja. Väskan har ett elegant lås framtill och mjukt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en innerficka med logotyp. Stilren och trendig look.
Svart väska från Anna Field - Perfekt tilll skola,jobb och vardag. Rymlig,snygg🖤
Svart quiltad axelväska Anna Field - Snygg svart axelväska från Anna Field 🌟
Svart axelväska från Anna Field - Snygg svart axelväska från Anna Field med stilrena linjer och guldfärgade detaljer. Perfekt för att bära med sig allt man behöver. Väskan har ingen dragkedja men har en magnet.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
söt blå väska - aldrig använt
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto