Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska  - Snygg ASOS väska med tillhörande axelrem i nyskick, använd endast 2 ggr💕
Blå handväska  - En blå söt Axelväska ifrån asos
Pärlemor handväska  - Hård handväska med avtagbart axelband
asos handväska :) - En snygg svart handväska från asos i en sorts ormskinnsimitation, inga fel på den bara att det ej är min stil 🤪 Köparen står för frakt, skriv privat om du är intresserad eller vill se fler bilder🙏🏼
Handväska  - Handväska från asos i nyskick (slutsåld) har plats för stor telefon och lite annat som nycklar läppglans kort (smutsig spegel). Har ett kortare band som går att justera + även ett längre band som går att byta till och även det kan justeras
Handväska  - Säljer denna axelremsväska från glitter💗
handväska
handväska - 89 handväska - 90

handväska

Storlek: 23CM
Kategori: Väskor
Märke: Asos

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

fet handväska köpt från asos förra hösten. Gratis frakt.

cläri
cläri
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Fet vindjacka - Vintage vindjacka i jättebra skick köpt från en vintage butik i London. Strl XL men sitter najs oversize, brukar ha S.
LEVIS 501 - 501 Levis Jeans som blivit för stora för mig. De är lite slitna i en söm, kan skicka bild. Men därav det billiga priset ❤️ jag är 167
NIKES - blå Nikes i fint skick jag inte använder
Grön silkes-skjorta - Känner att jag använt färdigt denna skjortan, den är oversize från missguided.
Reebok vindjacka vintage - Vintage Reebok vindjacka. Köpt i vintage butik i London unisex. Storlek L men passar de mesta.
drömiga vintage jeans - köpta här på Plick, PERFEKT lee jeans i toppskick men va tyvärr för stora i midjan för mig 😭 älskar dom, hoppas dom kan hitta en ny ägare som får användning för dessa godingar. Jag är 174 och de drar i golvet på mig.
stickad väst - säljer denna fina västen då jag inte använt den jättemycket det senaste, jag älskar den så hoppas den kan komma till användning för någon ❤️
perfekt oversize kostymbyxa - perfekta oversize kostymbyxor, personen på bilden är 168. Sitter åt i midjan och är sen oversize hela vägen ner.
Liknande annonser
Visa alla