Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ATP väska - Skit snygg väska från ATP!!😍🥰🥰
Atp väska  - Intresskoll på min atp väska som jag köpte för 4800kr för knappt ett år sedan. Den har använts varsamt, med noll defekter:) Skriv till mig med prisförslag🤗
ATP atelier väska - Intressekoll på min ATP väska, den är i fint skick. Kommer tyvärr inte till användning längre🥺🥺💕
ATP atelier väska  - Super snygg!!
Mörkgrön handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren mörkgrön handväska från ATP Atelier. Väskan är tillverkad i slätt skinn och har både handtag och avtagbar axelrem med metallspännen. Perfekt storlek för det viktigaste och tillverkad i Italien. Säljer då den inte kommer till användning längre och passar perfekt för alla outfits och tillfällen🥰som man ser på bilden har den några defekter i form av repor och är lite smått smutsig men om ni vill ha bilder där den är bättre avtvättad så kom privat🥰köpt för 4800kr för ca 2 år sen🥰
ATP väska svart - Säljer min as snygga ATP väska i svart. Köppt för 5200💞
ATP väska  - Väska från ATP  Sparsamt använd. Har två stycken mindre repor.  100% skinn
ATP väska mellan
ATP väska mellan - 89

ATP väska mellan

Storlek: Mellan
Kategori: Väskor
Märke: ATP
Färg: Oliv

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu mina fina atp väska som är väl använd men fortfarande väldigt fin skriv för mer bilder. Den är väl använd därav priset!

Linnea hjelmer
Linnea hjelmer
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Polo Ralph Loren jacka  - Säljer nu min skit snygga mörk gröna jeans Ralph Loren jacka, knappt använd bara ett fåtal gånger. Nypris 4599  Pris kan diskuteras
Brun jacka från Gina Tricot - Säljer en brun jacka från Gina Tricot i storlek XL. Jackan har en unik omlott-design med långa ärmar och en stilren look. Den är liten i storleken jag har vanligtvis en M.
Beige stickad tröja från H&M - Mysig vit stickad tröja med glitter i från H&M.
Liknande annonser
Visa alla