Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ATP Atelier väska - Stilren svart handväska i skinn med unik asymmetrisk lockdesign. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem med guldfärgade detaljer. Perfekt storlek för vardagsprylar och ger en clean och modern look. Väskan är i ett speciellt material som man kan se på bilden, nypriset är därför 5900kr eftersom att det är ett mer exklusivt och kvalitativt material. Jag köpte väskan på nk förra vintern och den är sparsamt använd sedan dess. Skriv för fler frågor eller bilder!
ATP väska! - Intressekoll på efterfrågad och jätte fin väska från ATP med snurrat band! Den har lite sliten men syns knappast, jag har inte säker på om jag vill sälja men hör av er ifall ni är intresserade💓💓
ATP väska  - SÖKER denna väska från atp, helst i svart eller mörkbrun🙏🥰
ATP väska - SÖKER ATP atelier väska, helst i färgen svart🩷
Atp atelier väska - Säljer underbar miniväska köpt på vestiaire. Äkthetskontollerad men med spår av användning. Urgullig väska!!😍🌸
Atp väska  - Liten ATP väska i svart💞💞pris kan diskuteras
ATP väska svart - Säljer min as snygga ATP väska i svart. Köppt för 5200💞
ATP atelier väska - ATP atelier väska, andvänt men i bra skick
Atp väska
Atp väska - 89 Atp väska - 90 Atp väska - 91 Atp väska - 92 Atp väska - 93

Atp väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart atp väska i användt skick. Har lite repor och är lite svår att stänga, annars fin och användbar💕

Emily S
Emily S
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Bag - Som ny🤍
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Shoulder bag  - Like new never been used bought in korean.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm