Alla kategorier > Mode > Väskor
Beige ATP väska
Beige ATP väska  - 0 Beige ATP väska  - 1

Beige ATP väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Bra skick

1799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte för cirka 8 månader sen och har använt ganska ofta. Den är i bra skick, bara några små defekter som man inte lägger märke till

Selma Anderberg
Selma Anderberg
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
ATP Väska Beige ! - ATP Atelier Väska köpt från deras hemsida! Kvitto samt dustbag finns! Bra skick och har hållt sin form nästan helt perfekt men har små skavanker som syns på bilderna 🥰 Köpt för 3600kr för 2 år sedan
Atp väska  - En beige Atp väska i bra skick då den har använts försiktigt!! Färgen är arezzo, så snygg beige och classy färg🙌🏽😍Säljer pga att jag nyligen köpt en ny och den tyvärr inte kommer till användning längre! Köpt för 4800kr förra året, medföljer dudtbag❤️❤️❤️
Atp väska  - Denna sprillans nya atp väskan som inte kommer till användning! Köpt för 5200kr och säljer för 3500kr. Toppen pris då den knappt är använd alls!
Beige handväska från ATP Atelier - Säljer en beige handväska från ATP Atelier i skinn. Nypris 5200kr
Beige axelväska från ATP Atelier - Snygg beige axelväska från ATP Atelier i stilren design med asymmetrisk lockstängning. Väskan har både handtag och lång axelrem, tillverkad i slätt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en clean look till din outfit. Defekter finns💓 Pris kan diskuteras 💗
ATP väska  - Stilren beige axelväska i skinn med cool asymmetrisk lockdesign och både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och rymligt huvudfack, perfekt för att bära med sig allt viktigt. Enkel att matcha och ger en clean look. Använd men bra skick
ATP atelier väska - Använder ej vill bli av med den för att jag ska flytta därav priset. Bra skick förutom några slitningar som man kan Se bilderna. Nypris 5300kr
Beige handväska från ATP Atelier - Intressekoll på min ATP- väska. Den har några få tecken på användning men skulle säga att den nästan ser som ny ut.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Marinblå handväska från Coach  - Snygg marinblå handväska från Coach i skinn med guldfärgade detaljer köpt från NK. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem, samt dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att bära med sig det viktigaste med stil. Inga skador, inga fel precis som ny ✨