Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axel väska - Axel väska som aldrig kommit till användning, passar med allt möjligt.
Axel väska  - 🤩liten väska
Axel väska - Assnygg axelväska fårn bil bok eller gina(inte helt säker)💕💕 Inga defekter!!
Axel väska - Axel väska från H&M använd typ 3 gånger och är i väldigt bra skick därför. Den är i väldigt fin pastell blå men lite silver detaljer. Säljer denna för att jag är i behov av pengar och har redan tillräckligt många väskor. Ordinarie pris: 149 frakt ingår EJ
Axel väska  - Axelväska från Beck söndergaard säljer då den inte kommer till användning är som oanvänd inga defekter med den höjd 15cm längd 26cm 6cm
Axel väska  - Säljer denna super fina väska, saknar dock ett spänne på ena sidan, antigen så kan man spänna fast den vid dragkedjan eller fixa ett spänne på egen hand! Annars är väskan i ett väldigt fint skick! Hör av er vid frågor 🩷
Axel väska - Säljer min jättefina väska då den inte kommer till användning längre ☺️
Axel väska
Axel väska  - 89 Axel väska  - 90 Axel väska  - 91 Axel väska  - 92 Axel väska  - 93

Axel väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Silver
Skick: Bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska mellan stor

Nimmm flin
Nimmm flin
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.