Alla kategorier > Mode > Väskor
Axel väska
Axel väska - 89 Axel väska - 90 Axel väska - 91

Axel väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super söt axelväska

Ellen
Ellen
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa axel väska - Liten rosa väska köpt från glitter för 2 år sen men aldrig andvänd och är i nyskick
Vintage axel väska - Säljer min super fina vintage Axel väska i en Dirty pink färg. Bra skick.
Axel väska - Fint skick!
Axel väska - Assnygg axelväska fårn bil bok eller gina(inte helt säker)💕💕 Inga defekter!!
Axel väska - Axel väska som aldrig kommit till användning, passar med allt möjligt.
Axel väska - Väl använd, med slitage på kedjan. Köpt utomlands
Rosa axel väska  - En jättegullig och fin rosa axelväska som har en unik design. Den är läder överallt förutom framsidan som är gjord av strass. Den är använd bara en gång så den är som ny. Skriv om ni vill ha fler bilder🥰
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Vit Amor City handväska Elsa - Snygg vit handväska från Amor, modell City Bag Elsa. Väskan har flätade handtag, dekorativa dragkedjor och långa remmar på sidorna. Tillverkad i syntetmaterial och har en stilren, modern look som passar till många outfits. Den är även helt oanvänd med lappar och plast kvar.