Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hand väska - Liten defekt som ni ser men syns inte om man inte själv petar liksom, säljer för billigare pga det, annars helt ny🌸
Hand väska med plånbok  - Helt ny
Hand väska  - Säljer min svarta hand väska i jätte bra skick jätte skön
Hand väska - Har använts ett par gånger. Ser ut som ny. Har inga skador.
Hand väska  - Använd 1 gång inga skador
Hand väska  - Jätte fin väska , kedjan har gått sönder så går inte att stänga den.
Hand väska  - Helt ny, aldrig använd
Hand väska  - Mycket fint och nästan ny mickel kors väska
Axelbands/hand väska
Axelbands/hand väska - 89 Axelbands/hand väska - 90

Axelbands/hand väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin liten handväska med leopardmönster på insidan. Köpt på en hemsida jag ej minns för ca 3 år sen för 500kr. Har använt en del men är fortfarande i väldigt bra skick!

Emma Lindberg
Emma Lindberg
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer